Перейти до вмісту

Мені стало так прикро. Я не стала виправдовуватися, зібрала дочку і пішли додому. Ось так і пройшла наша довгоочікувана зустріч з родичами. 

Заміж вийшла я ще дуже юною. Народила дитинку, зараз доньці вже 6 років. З чоловіком живемо не погано, обидва працюємо, ось тільки житла свого немає. Моя мама завжди говорить, одне і те ж. У моєї свекрухи чотирьох кімнатна квартира, мама каже що вона могла б обміняти і ми б теж мали б своє житло. Але крім мого чоловіка, є ще два брата. Раптом колись ми всі туди прийдемо і будемо там жити, бо вони теж одружені і свого житла немає. А ми собі самі заробимо.

Недавно до моєї мами в гості, приїхала її сестра. Подзвонили, щоб ми прийшли теж. Чоловік був на роботі, ми з дитиною пішли самі. Та й тітку хотілося було побачити, давно не бачилися. Ми гарно сиділи, говорили, але я не стала випивати, тому, що рано вставати, дитині в садок, а мені на роботу. Спочатку всі сиділи, жартували, а потім все і почалося, моя мама почала відкрито з тіткою обговорювати мого чоловіка.

Вони почали говорити такі речі. Тітка мовляв, давай знайдемо тобі багатого з грошима, квартирою. Мені було дуже не приємно слухати такі речі, та не треба мені ні кого шукати. Я люблю свого чоловіка і мене він в усьому влаштовує. Нехай іноді ми живемо без грошей, але зате спокійно.

Потім тітка несподівано захотіла сфотографуватися з моєю донькою і відправити фото в соц мережі, похвалитися. Звичайно я заборонила викладати фото з моєю дитиною. Це було просто Тому, що я за безпеку своєї дитини. А вона мені заявила: – Що ти її від усіх ховаєш? Чи не від чоловіка вона у тебе?

Читайте також: Незнаю, що робити, серце підказує мені одне рішення. А розум говорить протилежне

Мені стало так прикро. Я не стала виправдовуватися, зібрала дочку і пішли додому. Ось так і пройшла наша довгоочікувана зустріч з родичами.