Перейти до вмісту

Мерзнуть руки і ноги, вам завжди холодно: чому так відбувається і як позбутися цієї проблеми

Знижений гемоглобін

Гемоглобін відповідає за доставку кисню до органів і тканин. Коли кисню не вистачає, з’являється стан, при якому ви відчуваєте слабкість, головний біль, запаморочення і мерзлякуватість. Тому краще сходіть до лікаря і додайте у свій раціон продукти, які містять залізо та інші поживні речовини: яблука, курагу, гранат, родзинки, м’ясо яловичини або індички.

Порушений кровообіг

Кров погано циркулює по організму, і людина ніяк не може зігрітися, при цьому температура тіла залишається в межах норми.  Тут дуже добре допомагає загартовування: контрастний душ, прогулянки взимку. Також добре випивати не менше 2 літрів рідини в день, бо слабка циркуляція крові часто є результатом зневоднення. Їжте продукти, що поліпшують кровообіг: чорний перець, імбир, рибу.

Мала фізична активність

Нерухомий спосіб життя — одна з головних причин всіх наших проблем зі здоров’ям, в тому числі і з постійною мерзлявістю.  Займайтеся фізкультурою і ви помітите позитивні зміни.

Читайте також: На які знаки Зодіаку чекають кардинальні зміни у листопаді

Стрес і нервові зриви

Менше нервуйте, в напружений час пийте заспокійливі настої валеріани, меліси, пустирника. Спіть не менше 8 годин на добу і добре харчуйтеся — налягайте на рибу, яйця, яловичину та інші продукти, в яких є вітамін В12.

Нестача вітамінів A і Е

Вітамін А відповідає за нормальний обмін речовин в організмі, а також підтримує роботу нервової і серцево-судинної систем. Вітамін Е бере активну участь в харчуванні клітин і зміцненні стінок судин. Приймати їх потрібно обов’язково разом, бо вітамін Е перешкоджає руйнуванню вітаміну А. Ось така дружба. Дисбаланс цих речовин може відбитися на правильній роботі печінки, яка грає важливу роль в «розігріві» крові.

Декілька порад:

– пийте зігріваючі напої

– створюйте тепло навколо себе

– тримайте ноги в теплі

– ходіть у сауну