Перейти до вмісту

Мій брат дуже змінився за ці роки, що ми не бачилися.

Нещодавно я повернувся зі Швейцарії, куди літав в гості до свого брата. Ми з Юрою були дуже дружні з дитинства, і вже в дорослому віці завжди допомагали одне одному. Три роки тому він переїхав до Швейцарії — міжнародна фірма, в якій брат почав працювати одразу після закінчення університету, запропонувала йому підвищення, за умови переїзду і роботи в центральному офісі. Житло надавали, пропозиція була дуже заманливою, і брат довго не роздумував.

 

Відтоді ми трохи віддалилися, він час від часу запрошував мене в гості, але постійно не виходило — то на роботі завал, то мама хворіла і я не хотів залишати її саму. А тут випала нагода, і я полетів.

 

Читайте також Рулет з курячої грудки з беконом і печерицями

Я дуже чекав на зустріч з Юрою, тому що встиг скучити за ним, до того ж у Швейцарії я ще ніколи не був, цікаво було побачити нову країну, погуляти вулицями Берна. Але мої очікування не виправдалися.

 

Мій брат дуже змінився за ці роки, що ми не бачилися. Він не зустрів мене з літака і до його квартири я добирався самостійно, та коли зайшов, ми навіть не обійнялися. Юра потиснув мені руку, показав, що де знаходиться у квартирі і розказав, як дійти до найближчої кафешки, де можна пообідати. Я бути трохи збентежений такою прохологною зустріччю і запропонував брату пообідати разом і, можливо, прогулятися містом. Та він сказав, що вде обідав і має ще сьогодні тренування у спортзалі, тому скласти мені компанію не зможе. Надіслав повідомлення з переліком гарних місць, які радив відвідати у Берні — і так тому все.

 

Перед тим, як вирушити у свою подорож, я читав дуже багато гарних вражень туристів, які бували у Швейцарії, але кажучи відверто, люди у столиці не виглядали дуже привітними. Складалося враження, що вони втомлені і роздратовані кількістю туристів. Офіціант у кав’ярні навіть не усмітнувся, коли я спробував з ним по-приятельськи пожартувати, та й звичайні перехожі були всі дуже серйозні і нещасливі. Хоча архітектура, парки, вигляд на ріку — все було дуже гарним.

 

Ввечері наступного дня до Юри прийшли його приятелі і замість того, щоб запросити мене провести час у компанії, вони майже не звертали увагу на мою присутність. Я зрозумів, що тільки заважаю і створюю незручності братові, тож взяв квиток на літак і повернувся додому набагато швидше, ніж планував.

 

Не знаю, що так вплинуло на Юрка — країна, інший менталітет чи просто відстані і роки, але від своєї відпустки закордоном я не отримав жодного задоволення і наврядчи ще колись захочу повернутися до Швейцарії.