Перейти до вмісту

Мій чоловік повірив своїй матері, а не мені і вигнав мене з дому

У нас була звичайнісінька сім’я

Матері чоловіка припав до душі наш затишний будиночок. На другому поверсі у нас розташовувалася спальня, дитяча і спеціально обладнана для доньки ігрова кімната.

Свекруха погостила у нас на вихідних і поїхала. Начебто нічого незвичайного, але раптом, як грім серед ясного неба, мій чоловік оголосив, що його мама буде жити разом з нами!

Я була обурена, а чому моєї думки ніхто не запитав? Взагалі-то я господиня в домі. Однак, мій чоловік вирішив, що його і думки мами буде досить, одній їй жити нудно, а так у нас з’явиться помічниця по господарству.

На мої категоричні заяви, що я не хочу жити з кимось в будинку, чоловік відповів, що мама плакала, казала, що скоро пoмpе і відмовити їй не було сил. Мене анітрохи не чіпали ці жіночі хитрощі, але … у вихідні свекруха з речами вже була у нас. У перший час начебто нічого, поселили ми її в ігровій, так як місця більше не було.

Щоранку вона готувала нам сніданок, але я не їла. Відразу зверну увагу, я просто не їм вранці, випиваю тільки чашечку кави. Зате задоволені чоловік і дочка наминали смачні сніданки за обидві щоки. Коли ми поверталися з роботи в будинку пало порядком, мене насправді розвантажили від домашньої роботи.

Одного разу, я захвoріла і вирішила не ходити на роботу, залишилася вдома, навіть із спальні не виходила і свекруха не підозрювала, що вона не одна. Коли чоловік з донькою поїхали, в будинку стало тихо і я чітко почула телефонну розмову: “Знаєш, я тут як попелюшка. Встаю ні світ, ні зоря, готую сніданок, а наша королева спить.

Потім встає, все з’їдає і їде на роботу, а я починаю все мити і прибирати. Ти не можеш собі уявити яка вона бруднуля, мені навіть соромно когось в гості запросити. Синуля мій розумниця, всього в житті сам досяг, начальником великим став, але ось дружина його… Я ось все на внучку дивлюся і все більше переконуюся, що не схожа вона на нас. Хочу поговорити з сином, сто відсотків нагуляла. Жебрачка вхопилася за хлопця і тепер сидить на шиї у нього. ”

У мене дар мови пропав. Нічого не підозрюючи вона ще досить довго скаржилася своїй подрузі на мене і про те, як не пощастило її синові. Потім, я взяла себе в руки і спустилася вниз, щоб випити кави. Свекруха солодкаво вимовила: “Ой, а ти вдома?”, На її обличчі було здивування, вона зрозуміла, що я все чула, але говорити нічого не стала.

До вечора мені стало ще гірше, у мене навіть не було сил спуститися і зустріти чоловіка. Боячись, що я її можу випередити, “турботлива” мама вирішила поговорити з сином і відкрити йому всю правду. “Любий мій, я довго трималася, але тепер не можу, моє материнське сеpце розривається. Де ти знайшов таку? Ти знаєш, що вона весь день вдома валяється, та ще й гроші твої витрачає. А по дому працюю тільки я одна! ”

Я була впевнена, що чоловік заступитися за мене, адже він же знає, що я не байдикувала, і коли ми одружилися ми разом працювали і отримували однакову зарплату, та й жили в моїй квартирі, але не тут-то було.

Я не змогла спуститися до вечері, але коли почула про те, як ця жінка каже, що внучка не їхньої породи, не стрималася і рвонула вниз. А вона масла у вогонь підливає: “Ага, бачиш як кинулася! Боїться, що секрет її розгадали.”

Я вже не могла стримувати свої емоції: “Ви що тут несете? Вас сюди ніхто не кликав, ви навіщо все це робите?”

І тут я почула тихий голос свого чоловіка: “Геть з моєї хати, негайно!”.

За частку секунди я зрозуміла, що він їй повірив. Зібравши речі свої і доньки, я викликала таксі і поїхала до себе на квартиру. Слава Богу, ми її не встигли здати. В той момент я зрозуміла, що ніколи в житті не повернуся до цієї людини назад. Так, мені було прикро, боляче, я проплакала не одну безсонну ніч, але дороги назад не було. Я навіть не стала подавати на аліменти, я їх просто викреслила зі свого життя.

Читайте також:Ця історія шoкувaла кожного присутнього в залі одруження.

Приблизно через рік я познайомилася з чоловіком і він мені зробив пропозицію, ми вже плануємо дату весілля. Дочка сприймає його як тата, адже рідний батько взагалі жодного разу не згадував про її існування за весь цей час.

В один із самих звичайних днів я зустріла свого колишнього. Він почав щось мимрити про те, що я дурницю зробила. Раптово його буквально прорвало розповісти про те, як він живе зараз. Виявляється його матінка познайомилася з якимось мужиком і живе разом з ним… в нашому колишньому будинку! Колишній чоловік тепер переїхав в ігрову, а вони займають спальню, ніде не працюють і живуть тільки на його зарплату.

Мені щиро стало шкода його, але ось коли він попросив мій номер телефону, я категорично відмовила. Попереду мене чекає нове життя і повертатися в минуле у мене немає ні найменшого бажання!