Перейти до вмісту

Мій син має утриманку, вона нічого не робить тільки тратить гроші сина, а зовсім не економить

– Ну а як її ще назвати? Утриманка і є! – злилася  шісдесятилітня Світлана Анатоліївна

– Сидить на шиї! Повинна ж вона це розуміти?

– Але ж вона з їх спільною дитиною сидить.

– Ну і що? Не працює ж, гроші не заробляє, тільки витрачає те, що надбав чоловік. Так, по-іншому зараз ніяк, дитина маленька, хтось повинен з ним сидіти.

-Але треба ж мати совість, розуміти, що тебе зараз містять! Якісь забаганки свої могла б відсунути на потім, коли будуть свої гроші, хіба ні?

Син Світлани Анатоліївни, Павло два роки тому одружився, привів молоду дружину в трикімнатну квартиру до матері, оскільки окремої житлоплощі ні у кого з молодих немає, а тут планування цілком дозволяє розмістититися.

Буквально через пару тижнів після весілля у молодих нapoдилася дитина.

Невістка Аліна в декреті, сидить з малюком, Павло працює.

– Я їм відразу сказала – збираєте гроші на перший внесок! – розповідає Світлана Анатоліївна.

Читайте також: Мамин чоловік приставав до мене, а вона мені не повірила. Я зі сльозами покинула їх та переїхала в інше місце

– Всі продукти до хати купляю я, за квартиру вони не платять. Мені не шкода у мене хороша робота. Та якщо нічого не робити то вони ще не скоро переїдуть від мене.

Вони збирають кошти та щось мало зібрали за пів року, дуже мало. Тай у сина не погана зарплата, не розумію куди вони тратять.

– Аліна тратить на дурниці – розчаровано сказала Світлана Анатоліївна.

– Сину, дійсно, потрібне нормальне взуття, одяг, телефон пристойний – він працює, весь час на людях, на нього дивляться. Йому потрібно мати гарний вигляд. А Аліні – то це навіщо зараз обновки? Минулого тижня, дивлюся, сумочку собі купила. Недорогу, але все ж – навіщо?

Якщо людина сидить вдома, йому взагалі багато не потрібно, вважає Світлана Анатоліївна. Можна легко економити.

– Одна справа, коли купуються кросівки, штани і куртка, щоб гуляти з коляскою, це ще можна пояснити! – каже свекруха.

– Хоча у нашої Аліни одягу стільки, що три роки декрету без проблем можна було б доношувати старе. Кожних два тижні манікюр, педікюр – Ось навіщо їй цього. Все це можна і дома робити собі самостійно. Волосся красить, нову білизну купляє хоча у неї купу то лахміття. Носити є що!