Перейти до вмісту

Мій син проміняв мене на гроші

Я до цього часу в шоці від події. І так, давайте по порядку. Свого сина я виховувала одна.

Ще дуже давно, мій чоловік кинув нас з безліччю проблем і купою боргів. Мені треба було неймовірну кількість зусиль, щоб хоч якось піднятися на ноги і виховати свого сина.

Його батько звичайно платив аліменти, але на ці гроші навіть не можна було оплатити його навчання. Синові вже 15 років, і раптом його папаша з’явився.

Він десь знайшов номер сина, подзвонив, і домовився з ним про зустріч.

До слова, мій колишній чоловік зараз займається бізнесом. Ні в чому собі не відмовляє.

Так ось, коли вони зустрілися, він подарував синові новенький крутий комп’ютер, а той в свою чергу, через пару тижнів зібрав свої речі і з’їхав від мене жити до батька.

Ну це зрозуміло, у батька то грошей неміряно, на відміну від мене: до сих пір іпотеку плачу.

А адже сина я виховала просто такі ласкаві. Він і навчався на відмінно, і спортом займався, і завжди такий слухняний був.

Але він так просто зміг відмовитися від мене, від своєї люблячої матері. Просто обміняв на нові іграшки і красиве життя.

Його батько найняв кращих репетиторів, щоб золотце надійшло до престижного ліцей. Кожні канікули вони літають за кордон. Я б звичайно не могла собі це дозволити. І так ледве зводила кінці з кінцями.

Читайте також: Моя свекруха досі намагається повернути сина в колишню сім’ю!

Загалом, проміняв мене мій син. Проміняв на іграшки. Більше я не спілкуюся з ним. Він намагається повернути моє розташування, але я навіть уникаю з ним зустрічей, і не відповідаю на дзвінки.

На колишнього чоловіка, я страшно ображена. Хіба мало того, що він кинув нас 15 років тому з купою проблем і боргів, так ще й тепер, просто взяв, і забрав мого сина. Просто купив за нові іграшки і хороше життя.

Я завжди намагалася виховати доброго, правильного хлопчика, але як виявилося, я виховала чудовисько.

Мене намагалися напоумити мої подруги, що життя з батьком піде йому на користь. Йому в кінці кінців нададуть багато можливостей. Але все було марно, моя образа занадто велика.

Я б подивилася, щоб вони сказали на моєму місці. Впевнена, що ображалися б так само. Розумієте, дуже боляче, коли надає власна дитина, якого ти все життя виховувала. Я вважаю, що син мене підло зрадив.

А зради я не прощаю. Звичайно може, через роки, я зможу відійти від усього цього, і почати підтримувати з ним спілкування, але зараз це вище моїх сил.