Перейти до вмісту

Мій син виявився доброчесним та відважним героєм

Син почав розповідати попутно роззуваючись та знімаючи з себе порвану курточку. Виявилось, що він повертався додому, після автобуса по надземному переході, а це вже було по десятій вечора(і так, мій син приходить додому пізно, через заняття в секції з тайського боксу, які достатньо в пізніх годинах завершуються).

Читайте також Скажу чесно, що я передумав освідчуватися їй, хоча і каблучку придбав і мав з собою.

Вже йдучи по переходу він почув жіночий крик, який був більше схожий на відчайдушний писк. Крик чи то писк було чутно з-під сходів, а там, під ними, є доволі велика ніша. Син не роздумуючи побіг вниз по сходах до тієї ніші і побачив там мужика, який пристав до жінки та намагався вчинити з нею всякі непристойності проти її волі та намагався заткнути її рот рукою.

Мій син виявився доброчесним та відважним героєм, який не роздумуючи кинувся на того негідника та в них зав’язалась бійка. Той покидьок виявився слабуватим і в силі мій натренований син виявився кращим за нього. Жінка скориставшись шансом – одразу ж втекла. В підсумку син поклав того на лопатки та побіг за жінкою, але за нею і слід простив. А коли повернувся до місця поєдинку – суперника вже не було.

Якщо чесно я було не повірила сину, бо подумала, що він так намагається виправдати порвану курточку. Але коли наступного вечора до нас прийшла та сама жінка та почала неймовірно багато разів дякувати моєму синові – впевнилась, що страшно помилялась.

Жінка виявилась місцевою і тому легко нас знайшла. Вона почала пропонувати гроші моєму сину за її порятунок. Але він відмовився та сказав, що не ради винагороди допоміг їй, а тому що не міг залишити жінку на розтерзання цьому покидьку.

І знаєте, ці два дні поділили моє життя на до і після. До я бачила в своєму сині бешкетника та забіяку, а тепер після я бачу в ньому дорослого та відважного молодого чоловіка. Та тепер я сто відсотків впевнена в тому, що я правильно виховала його.