Перейти до вмісту

Мій тесть мені колись дуже допоміг, але тепер я не можу з ним вжитися.

Десь пів року тому ми з родиною вирішили переїхати в інше місто. Це рішення було непростим, а сталося це через те, що закрився завод, на якому ми з дружиною працювали, і нам довелося швиденько шукати нове місце роботи, адже заощаджень у нас на той час не було ніяких. Вакансій у нас було небагато, та й зарплати там не дуже високі. Тому батько дружини допоміг нам переїхати в своє місто, і запропонував відразу нам пожити в своїй квартирі.

Хочу відверто сказати, що за допомогу з переїздом я своєму тестю щиро вдячний – на той момент у нас було дуже мало грошей, і без його підтримки на той час ми з дружиною на такий вчинок ніколи б не наважилися. Однак з того моменту пройшло вже дуже багато часу, і мені поступово почало здаватися, що ми зловживаємо гостинністю батька моєї дружини і стали платити йому, але я вважаю, що якось все не справедливо.

Читайте також:Я не могла мати дітей поки не всиновила хлопчика.Тепер очікую на двійню.

Перший місяць ми жили в квартирі тестя безкоштовно, на цьому його фінансова допомога скінчилася. Коли я влаштувався на роботу і став отримувати гроші, батько дружини став брати з мене комуналку і невелику суму за оренду квартири. Мені здається, з огляду на те, що його дочка зараз сидить вдома з дітьми, адже наші синочки ще маленькі і їх поки що не беруть до садочка, і в плані фінансів я тягну нашу сім’ю один, він міг би відмовитися брати у нас гроші. Але добре, головна проблема зараз не в цьому, на мій погляд. Тесть постійно приходить до нас в гості без запрошення, і крім того, що він не дає мені, як слід добре відпочити у вихідні дні, він ще й постійно спустошує наш холодильник, таке враження, що лише заради цього й приходить.

Я людина зовсім не жадібна, але всякому терпінню приходить кінець. Навіть діти знають, що не прийнято приходити в гості з порожніми руками. Іноді я купую якісь продукти для себе особисто, а батько дружини їх потім бере без дозволу і їсть. Для нього цілком нормально прийти до нас зранку і сидіти до вечора, щоразу запитуючи в моєї дружини, що там є поїсти у нас. До того ж, мені зовсім не подобається годувати ще один зайвий рот за свою зарплату. Ми і так зараз змушені економити на всьому, так як грошей зовсім не вистачає, продукти купуємо найнеобхідніші і найдешевші.

Намагався поговорити з дружиною, але вона моєї думки не поділяє – мовляв, це її батько, і він допоміг нам у скрутну хвилину, не відвернувся від нас у найважчий для нас час. З її точки зору у нас все добре, і я просто до нього даремно приглядаюся. Тестеві я теж натякав, що було б добре, якби він заздалегідь повідомляв нам про свої візити і приносив би з собою хоч щось до столу на вечерю, хоча б для себе. Його вистачило лише на кілька раз. Зараз все знову по-старому, наче розмови ніякої з ним не було.