Перейти до вмісту

Молодим матусям часто бракує хороших манер

На дитячому майданчику піднявся галас.

Я гуляла з сином неподалік і спостерігала всю цю історію. Хлопчик років п’яти вибудував цілий логістичний центр. Між складами спритно лавірували три вантажівки.

Командир всього цього дійства ще й встигав віддавати комусь накази по телефону-лопатці. Ми з сином задивилися. Тут підійшов хлопчик трохи молодші, років зо три.

Поспостерігав якийсь час за всім цим процесом і потім, раз, схопив вантажівка і покотив в іншу сторону. Господар потягнувся було за своєю машинкою, але загарбник швидко сховав її за спину. Всім своїм виглядом він показував, що машинку не віддасть.

Власник вантажівки поглядом звернувся за допомогою до мами. Мама, яка стояла поруч, спокійно сказала: «Синку, попроси повернути машинку. Скажи, що вона потрібна тобі самому ».

Потім як почула стандартне на дитячих майданчиках: «Ну хлопчик покатає і віддасть. Не треба скупитися! » Власник машинки встав, підійшов до того хлопчикові і попросив повернути свою машину.

Той схопив її сильніше і захитав головою. Власник машинки зовсім розгубився. Помітно було, що хлопчина не з жвавих і конфліктні ситуації даються йому непросто. Тоді мама звернулася до іншої мамі.

Читайте також:Батьки молодого дітям на весілля нічого не подарували.

Вона сказала дуже прості слова: «Будь ласка, нехай Ваша дитина поверне машинку, вона зараз дуже потрібна моєму синові».

Та щось невиразне відповіла, дій ніяких. Через хвилину мама ще раз звернулася зі словами: «Моєму синові зараз дуже потрібна ЙОГО машина. Будь ласка, поверніть її нам. Або мені доведеться забрати її самій ». Знову тиша.

Тоді мама підійшла до цього хлопчика, присіла поруч з ним на коліна і сказала: «Привіт, тобі зараз хочеться пограти цією машинкою. Але ця машинка чужа, вона геть того хлопчика. І вона зараз йому потрібна. Дай мені її, будь ласка ».

Малюк повільно простягнув машину … І в цей час якраз і пролунав цей крик. «Від дитини моєї відійди, не розмовляй з ним! Пішли, синку, звідси! Машинки їм шкода ».

Найдивовижніше було те, що у цій крикливою мами відразу знайшлося кілька прихильниць, які почали піддакувати, що «звичайно, ну це так дитини налякати можна. І взагалі раз шкода своїх іграшок, грайте он в кутку де-небудь, де нікого немає.