Перейти до вмісту

Моя Алла обманула мене та залишала, зараз я у тотальному розпачі, чому вона так вчинила зі мною?

Зараз я залишився один, всі навкруги мені кажуть, що потрібно рухатися вперед та жити далі, знайти жінку, розпочати нові відносини, але я давно розучився бути кавалером, все це мені зовсім не до душі.

Одного разу я розмістив свою анкету на сайті знайомств, описав свою Аллу, але мені почали писати зовсім інші жінки, вони хочуть, щоб у мене був свій розкішний будинок, заробіток від 50 тисяч гривень в місяць і нова іномарка.

Я ніколи не заробляв таких грошей, наша дача з колишньою дружиною не тягне на дім, у якому все у білому мармурі. Ми проводили вихідні біля ставку в парку, каталися на велосипедах. Ми не їздили з Аллою в Туреччину влітку, а взимку не каталися на лижах. Аллу завжди все влаштовувало, а зараз, я не знаю, що хочуть теперішні жінки. Відгукнулося багато жінок, але я шукаю ту, яка стане мені опорою та підтримкою. Я не збираюся вимагати від жінки щоденних делікатесів і не буду просити її прасувати мені сорочки. З цим всім я бездоганно впораюся самотужки.

Читайте також Процес вибору кого віддати, він залишив на мене. А я не могла собі знайти місця, коли намагалася обрати між двома. Але одна з моїх донечок вирішила все самотужки. Одного вечора вона підійшла до мене і тихо промовила: «Мамо, можеш віддати татові мене, але тільки не сумуй»

 

Протягом свого життя, я завжди вважав, що залишилися ще жінки, яким теж не вистачає близької людини поряд. Які не шукають лише спонсора і не переслідують виключно свої корисливі цілі.

Можливо, я помиляюся, але зараз мені попадаються лише претендентки, які ставлять мені безліч вимог.

Моя Алла обманула мене та залишала, зараз я у тотальному розпачі, чому вона так вчинила зі мною?