Перейти до вмісту

Моя донька лишає на мене онуків, не питаючи чи я маю сили з ними сидіти. Я теж хочу жити для себе , мене запрошує жити один мужчина та я не можу бо у мене є онуки

Моїй доньці вже тридцять років й вона нещодавно розлучилася. Я просила її спершу добре подумати, оскільки вона ще й виховує двох дітей. Однак моя Олеся дуже вперта, тому на її рішення я вплинути взагалі не змогла.

Заробляє вона непогані гроші, працює на престижній фірмі, тому фінансово донька точно потягне, однак як поєднувати кар’єру і виховання двох синів? Батько потрібен хлопцям, правда, Олеся просто неприступна, а ще нещодавно мені заявила, що я повинна сидіти з онуками.

Я, звичайно, завжди допоможу своїй доньці, але хлопцям 4 і 5 років, а мені 63. Вони дуже активні і я просто фізично не можу за ними встежити. Мене ще й онуки взагалі не слухаються — кричать постійно, бігають. Як тільки ми приходимо з ними на ігровий майданчик, то матері забирають своїх дітей.

Не знаю, як їх виховує донька, але внуки мене не слухають і не чують. Часом мені просто фізично важко впіймати їх, коли вони починають бігати.

Донька працює, оскільки на ній ще й кредит за квартиру платити треба. Няньку вона не хоче, бо це зайві витрати. Ще коли проживала з чоловіком, то вони пробували знайти няню, однак жодна жінка і тижня не витримувала.

Читайте також: Мене покинула дружина, я залишив квартиру її з сином, та моя родина відреагувала зовсім не радісно

Пробували давати їх в дитячий садок, то хлопці одразу хворіють, лікуємо один місяць старшого, потім ше один — молодшого, я сиджу з дітьми, поки не перехворіють, а потім знову все спочатку. Я пояснюю доньці, що не можу справитися з такими енергійними хлопцями, а вона каже, що накажеш робити, на роботу їх брати з собою? Не працювати я не можу.

Донька просто вранці приїжджає, залишає онуків й іде на роботу. Не запитує, які у мене плани, чи хочу я з дітьми сидіти, чи можу. Все було б трішки легше, якби не одне але. Три роки я вже зустрічаюся з чоловіком, який запросив мене переїхати жити до нього за місто. І я не проти, однак не знаю, що тоді з онуками робити?

Мою квартиру він пропонує здавати – буде прибавка до пенсії. Я б вже їхала до нього, бо довгий час живу сама. Говорю про це доньці, а вона каже, що я егоїстка, і якщо все-таки переїду до чоловіка, то вона припинить спілкування зі мною.