Перейти до вмісту

Моя дружина примудрилася завести курортний роман за моєю спиною

Вперше за десять років, ми з дружиною нарешті змогли поїхати у відпустку закордон. Раніше не виходило, тому що не було часу, а потім не вистачало коштів. Ми взяли під виплату квартиру, робили в ній ремонт. Доводилось вжимати витрати по максимуму…

Що вже говорити про відпустки. Коли вилізли з усіх боргів, вирішили відсвяткувати поїздкою на відпочинок. Тут й почалось все найбільш цікаве…

Наш шлюб, як мені раніше здавалось, був повний довіри та взаєморозуміння. Проте дружина змогла зняти з мене рожеві окуляри, та глянути правді у вічі. На третій день нашої відпустки, дружина пішла на пляж загоряти сама, я зловив сонячний удар, тому залишився в номері.

Марія повернулась в обід, вся схвильована, очі аж блищали. Сказала, що зустріла друзів ще зі школи. Домовились з ними ввечері піти перехилити по коктейлю. Я проти не був, нехай відпочине. Попросив тільки тримати мене в курсі справ, де вона є.

Читайте також Приймаю це з болем, що не зуміла виховати свою дитину з відкритим серцем до світу, до людей.

Настав вечір, Марія пішла на променад, а я ліг спати, погано почувався досі. Проснувся серед ночі, здається була третя ранку, дружини поряд не було. Почав дзвонити, ні хто трубку не брав. Спустився на рецепшн, там також нікого не було. Повернувся, та ліг спати далі. Все ж вона не маленька, я їй довіряв.

Вона повернулась додому близько сьомої. Лягла спати. Сьогодні мені вже було краще, тому вирішив піти скупатись в морі. Біля виходу з готелю, мене зупинив консьєрж. Він вночі бачив, як жінка, з якою я приїхав, повернулась в готель з чоловіком обійнявшись. Неприємно, проте Марія ж казала, що зустріла старих друзів. Можливо це були дружні обійми. Якось вийшло себе заспокоїти…

В обід дружина сказала, що сьогодні теж піде. Я хотів піти разом, але вона мені заборонила. Мовляв, там нічого такого не буде, й компанія з самих жінок, мені з ними буде не цікаво. Стільки відмовок придумала… Вирішив прослідкувати, куди та з ким вона піде.

Насправді не даремно… ніякої компанії не було. Моя дружина примудрилася завести курортний роман за моєю спиною.. Спершу мене вхопила лють. Трішки опанувавши себе, повернувся до номера, зібрав всі свої речі, всі гроші, та поїхав до іншого готелю.

Літак додому аж через п’ять днів.Нехай коханець дружини тепер покриває всі її витрати. Ми з нею більше навіть не знайомі. По дорозі подякував консьєржу за його орлине око. Ось так і відзначили закриття кредитів та купівлю квартири.