Перейти до вмісту

Моя кохана просто живе занадто хорошим та спокійним життям, і вже забула про те, як важко заробляти гроші.

З дружиною ми живемо в повному достатку, але здебільшого це моя заслуга – я заробляю гроші в сім’ї, а моя дружина розпоряджається ними, сидить вдома і займається вихованням нашого сина і домашніми справами. До недавніх пір я намагався робити все можливе для того, щоб моя сім’я ні в чому не мала потреби. Але згодом я стала помічати, що вона не цінує мою довіру, і дуже легко витрачає зароблені мною гроші.

Нещодавно я зайшов на сторінку мами моєї дружини в соціальній мережі, і побачив, що велика частина речей, в які вона одягнена, були моєї дружини. Це дуже дорогі речі. Там і сукня, яку вона одягла всього один раз, і дизайнерське пальто, і сумочка, привезена з Італії. Останньою краплею в цьому усьому стало те, що дружина віддала куплену в минулому році, майже нову, норкову шубу своїй сестрі, мовляв:

– А що в цьому такого? Ти все одно обіцяв купити мені сіру!

Читайте також: Моя наречена, яка благала мене не їхати на заробітки, цього року влітку вийшла заміж за іншого.

Раніше я ніколи не стежив за речами своєї дружини, завжди думав що вона купує собі новий одяг тільки тому, що старий порвався, загубився або зносився. Але віддавати своїм родичам майже новий дорогий одяг, це вже занадто.

Я дуже ціную і щиро кохаю свою дружину, але ж у всьому потрібно знати міру. У нас немає дефіциту в грошах, але все ж кожна зароблена гривня варта мені витрачених величезних зусиль та часу. Іноді я хотів би замість роботи залишитися вдома, зустрітися з друзями, або банально виспатися, чи поїхати в гості до своєї родини в село на тиждень. Але замість цього я повинен заробляти гроші, щоб моя сім’я ні в чому не мала потреби.

Коли я сказав своїй дружині, що надалі буду контролювати всі її витрати, дружина влаштувала мені справжню суперечку, вона образилася на мене за це. Вона навіть заявила мені, що більше ні копійки у мене не візьме, залишить дитину на няню і влаштується на роботу і купуватиме собі, що захоче. Вона думає, що я влаштовую суперечки через дрібниці, адже це всього лише речі. Але якби вона не роздаровувала свої речі своїм рідним, а носила б їх довше або хоча б виставляла на продаж, то ми б за рік заощадили суму, якої нам вистачило б на хороший відпочинок за кордоном всією сім’єю.

Дружина другий день на мене ображається і не розмовляє. Йде спати в окрему кімнату, не готує мені їжу. Теща дзвонила – вичитувала мене за те, що я її дочку не розумію і ображаю, і економлю на ній, назвала мене дріб’язковою і дуже жадібною людиною.

Схоже, моя кохана просто живе занадто хорошим та спокійним життям, і вже забула про те, як важко заробляти гроші.