Перейти до вмісту

Моя мама тратить весь свій вільний час на абсолютно чужу дитинну

Два роки тому я вийшла заміж за вдівця із маленьким сином. Пишного весілля ми не робили. Просто пішли та зареєстрували наш шлюб. У мене навіть не було білої сукні. В один момент прийняли таке рішення і втілили задумане в реальність. Не знаю, чи я його любила, чи ні. Можливо це я зараз так думаю.

Ми обоє працюємо цілими днями. За його сином від першої дружини доглядає моя мама. Тобто мама і їсти готує, і домашнє завдання робить з хлопчиком, водить його на всякі гуртки і секції, забирає з них. Заміняє йому батьків, одним словом. До слова, моя мама вчителька української мови та літератури у минулому. Вона вийшла на пенсію за вислугою років, доки була така можливість.

Читайте також Я заспокоювала себе тим, що кожного місяця висилала їм по 1000 євро

Хоча й пенсії у вчителів не величкі. Так як мама і так сидить вдома, то вона запропонувала, що може сидіти із сином мого чоловіка.
Звичайно ж не безкоштовно. Адже моя мама тратить весь свій вільний час на абсолютно чужу дитинну. Хоча могла б займатися репетиторством і отримувати не погані кошти.

Спочатку мій чоловік мене підтримував, а пізніше як йому зняли всі премії і надбавки з зарплати – почав мені легко натякати, що моя мама могла б і не брати з нас гроші.

Чесно кажучи, мене це неабияк розізлило. Спочатку я вдала, що не почула, потім не звертала уваги.

Але останніми днями чоловік дуже почав мені допікати цим.

З мамою ми поговорили і я попросила її деякий час не сидіти із сином чоловіка.

План у мене був наступним – хай сидить сам з своєю дитиною, або наймає няньку і платить втричі більше, ніж моїй мамі. Звичайно ж він був вражений моїми словами.

Чи можливо це я маю піти з роботи і няньчитися?! Е ні, я в няньки не наймалася! І до речі, на даному етапі я заробляю майже у два рази більше, ніж мій чоловік. Це зовсім не логічно покидати роботу.

Ви можете подумати, що я не люблю чоловікового сина, або й зовсім не переношу дітей, але ні. Я дуже люблю дітей і понад усе на світі хочу народити малюка. От тільки мій чоловік категорично проти, оскільки це додаткові витрати і у нього вже є дитина.

По житті я дуже прагматична і взаємна до неможливості. Тому, можливо різко висловлююся щодо цієї ситуації.

Та й взагалі, мені останнім часом відкрилися очі на того, за кого я вийшла заміж. Тепер мені здається, що це скупий чоловік, який нічого окрім себе не бачить.