Перейти до вмісту

Моя мама усе життя не працювала на роботі, жила на мої аліменти. А зараз говорить, що я досягнула повноліття, і повинна її забезпечувати

Коли мені було 2 роки, тато розлучився з мамою. Я його взагалі не пам’ятаю, бачила тільки на фотографіях. Я завжди дивувалася, як він міг покинути сім’ю. Але тепер розумію, чого він не міг жити з мамою, в неї, як виявилося, дуже противний характер. Зараз він живе у іншому місті і має свій бізнес.

Закінчивши школу, я поступила в інститут, вчуся на бюджетному і отримую невелику стипендію, якої навіть на їжу не вистачає. Мама мені фінансово взагалі не допомагає, говорить, що не заслужила. Але сама відвідує салони, купує собі дорогий одяг і всякі прикраси, а я мушу ходити, в тому, що маю. Коли я прошу купити мені щось з одягу, мама каже, що в моєму віці можна і самій заробити на власні потреби.

Читайте також: Яких чоловік за знаком Зодіаку варто уникати, якщо ви шукаєте чоловіка-опору

На роботі мама не працює, а живе на аліменти, які платить їй мій тато. Скоро мені виповниться 18 років і аліментів не буде. Я вже боюся, що мама захоче, щоб я її забезпечувала, і мені доведеться переводитись на заочне і йти на роботу.

Я все частіше задумуюся над тим, щоб кинути її та переїхати жити до тата, щоб він допоміг мені влаштуватися на роботу, отримати освіту, адже я сама мушу думати про своє майбутнє.

Можливо я не правильно поступаю, але не хочу все життя бути у своєї матері в рабстві. Мама привикла жити за чужий рахунок, і все мені говорить, що я її дитина, і повинна забезпечувати. Мені дуже шкода, що мама хоче від мене тільки грошей …