Історії

Моя мати мій кумир. Вона сильна жінка і змогла виховати 2 дітей сама.

оків працювала в салоні краси і все ще там працює. Вона піднімає свою з нічого, і робить те, що повинна, подобається їй це чи ні.

Вона якось примудрялася, незважаючи на свій напружений графік, завжди готувати нам сніданок і обід. Вона не завжди була вдома, щоб приготувати вечерю, але з часом ми з братом навчилися це робити самі.

Вона дала нам свободу, яку ми хотіли, але не дуже багато, щоб ми «не випали за борт».

Вона карала нас, коли ми робили щось погане, але нічого надто різкого, і вона завжди пояснювала, чому вона повинна це робити.

Вона чудова жінка, і я поважаю її. Вона мій кумир. Ця жінка, яка кинула чоловіка із 100 тис. на рік, і почала жити самостійно і змогла виростити двох хлопчиків з мінімальною зарплатою.

Читайте також: Пішли вони рано, і я розуміла, закриваючи за ними двері, що нашій колишню дружбі прийшов кінець

Я не думаю, що ми з братом могли щось зробити, щоб віддячити їй, але ми, нарешті, стали досить заможними, щоб спробувати зробити це.

Мій брат і я недавно зібрали всі наші накопичення і пригледіли будинок, який ми можемо купити для неї. Ця жінка пожертвувала всім, що у неї було заради нас.

І я шалено радий, що через три місяці в день її народження ми, нарешті, зможемо здивувати її повністю оплаченим будинком, який ми купили для неї.