Перейти до вмісту

Моя мати покинула мене з сестрою та братом. І я пообіцяла собі, що мої рідні не знатиму, що таке зрада

Каті було 15 років, коли мати зібрала дві сумки сіла в машину до хлопа чергового і поїхала за обіцянками красивого та багато життя.

Мама поїхала, а Катя залишилася з молодшою ​​сестрою шести років і семимісячним братиком.

Дівчинка тиждень топила піч дровами і готувала з того, що було в будинку. Але дрова скінчилися і продукти теж.

Катя ходила до сусідів по картоплю а ті тоді зрозуміли, що троє дітей по сусідству залишилися одні.

Тоді їх забрали в дитячий будинок. Катя після 18 років, навчалася на перукаря та почала працювати їх забрали органи опіки та направили до дитячого будинку. Їй дали квартиру. Не бозна-яка, що не хороми, але все-таки своя! У 19 років вона вийшла заміж. Хлопець теж дитбудинку, але з порядної сім’ї.

У нього не було батьків вони загинули у авіа-катастрофі. У нього була бабуся, але її серце не витримало горя і залишила цей світ.

Так він опинився в дитячому будинку, де і познайомився з серйозною Катею. Хлопці трималися разом, їх не кривдили, тому що бачили, що вони особливі і відрізняються від інших.

Коли Сашко зрозумів, що любить Катю, він вирішив, що ніколи її не покине та вони створять сім’ю. Коли їй було 17 він зробив пропозицію.

Катя взяла його мовчки і з гідністю, але зобов’язала його заприсягтися в тому, що він допоможе їй забрати сестру і брата з дитячого будинку.

Читайте також: Я залишилася з сином на руках сама, виховувала та давала все найкраще, а він взяв і зрадив мене

І ось вони чоловік і дружина, пройдені кругообіг бюрократичної машини, оформлені документи і вся сім’я в зборі за великим столом. Катя була щаслива, як ніколи. Сестра її була спокійна, а брат подружився із Сашком.

Якось за вечерею вони всі разом дивилися телевізор і в кримінальних новинах показували якийсь наркоманський притон в Москві. Брали інтерв’ю у постояльців. І раптом у страшній і опухлій жінці Катя побачила свою матір.

Колись вона обслуговувала чоловік за гроші, а тепер через дозу робила все, що завгодно. Катя перемкнула канал, і перевела тему.

У мультику мамонтеня співав пісню:

– Адже так не буває на світі, щоб були втрачені діти … Подивившись на обличчя брата та сестри Катя пообіцяла, що її найрідніші не знатимуть, що таке зрада.