Перейти до вмісту

Моя подружка розлучилася з своїм чоловіком після 18 років спільного життя. Всі дивувалися з такого її рішення, окрім мене. Всі думали, що живуть вони в мирі та злагоді, але я знала, як вони жили насправді

Ще з самаго дитинсва, ми дружили з Олею. Вона мені була, як рідна сестра. У 21 рік, вона вийшла заміж за Андрія. І зараз, після 18 років спільного життя, вона подала на розлучення. Всі дивувалися з такого її рішення, окрім мене. Всі думали, що живуть вони в мирі та злагоді, але я знала, як вони жили насправді.

Жила вона з чоловіком не дуже добре, хоча всі рідні думали, що вона щаслива і ніхто не хотів помічати її старий одяг, який був куплений у її студенькі роки.

Андрій мав хорошу роботу і заробляв не погано, самостійно збудував будинок та купив машину. Виховувала вона з чоловіком ще двох дітей. От і переїхали вони з дітьми в нове сімейне гніздечко.

Будинок був на два поверхи, то ж роботи там було багато. А чоловік ще захотів городу, купив кури, кролики, а всі домашні обов’язки звалив на Олю. От і жилось її несолодко, вставала з самого ранку й до скоту, зготувати їсти, прибирати у будинку, потім вийти на город, вечерю приготувати, не було часу і присісти.

Через пару років, Андрій перевіз жити до них своїх батьків, от і клопоту вони Оліі завдавали, готувати для пенсіонерів треба було окремо, був у них окремий раціон. Ще й свекруха підливала олії в вогонь, адже їй завжди не подобалося, як Оля готувала та вела домашнє господарство.

Читайте також: – Ну що ж, за нове та яскраве життя! Такі слова чоловіка вразили мене, але я не акцентувала на цьому увагу. Але нещодавно я дізналася, що у нього появилася нова жінка, і у них там велике кохання

Оля взагалі не мала вільного часу. Навіть зі мною вона зустрічалася раз на пів року, вона тільки дзвонила і скаржилася на своє життя. Я намагалася підтримати свою подругу, говорила, що їй пора відпочити.

А рідні всі в цей час говорили:

– Олю, він же тебе на море возив кожного літа, там ти була, як в раю за його гроші?

Але яий то такий відпочинок, коли чоловік брюнював будинок без харчування. Там теж за дітьми треба стежити, продукти привозили собою, і поки всі відпочивали, Оля готувала їсти. Не один рік було так, що подруга їздила на море і навіть не купалася в солоній воді.

З того часу, як Оля розлучилася зі своїм чоловіком минув один рік. Я просто її не впізнаю, вона стала дійсно щасливою жінкою — охайна, доглянута. Купила собі нові речі, ходить у дорогі салони.

Я дуже рада за Олю, адже вона тепер щаслива вільна жінка …