Перейти до вмісту

Моя свекруха хитра жінка.Я не маю права претендувати на будинок, який побудувала сама! Тому, дівчатка, не вірте весільним подарункам, як би реалістично вони не виглядали.

Я виходила заміж по любові, та була щаслива.

Але коли на весіллі його мати махала свідоцтвом про держреєстрацію і кричала на все кафе: «Дарую вам землю, будуйте і живіть!», я подумала, що виграла джек-пот.

І любов, і нерухомість в одній посудині. Про таке, напевно, мріють всі. Земельна ділянка виявилася дійсно шикарною, знаходилася неподалік від центру міста.

Після весілля, розібравшись з боргами, ми почали замислюватися про будівництво будинку. Чоловік отримав дозвіл і за рік ми звели коробку. Вставили вікна, накрили дах. Потрібно було реєструвати об’єкт.

Читайте також Шкільна подруга запросила в гості. Краще б я тоді залишилася вдома.

Як виявилося, земельну ділянку числиться досі на його матері і про передачу його нам в спільну власність мова вже не йшла.

Будинок довелося оформити на його маму, після чого я почала заводити розмову про те, що як би пора реалізовувати дане на весіллі обіцянку і переводити майно на нас з чоловіком.

Адже ми ж будували цей будинок із загального сімейного бюджету, а у його мами ще дві дочки, які можуть зазіхнути на наше житло.

І його мама відреагувала спокійно і я було зраділа, що все по чесному і я не дарма підписалася під цю грандіозну будову, позбавляючи себе відпочинку на морі і красивих речей.

Але все виявилося інакше: його мама проконсультувалася з юристом і прийняла рішення подарувати будинок і земельну ділянку моєму чоловікові.

А знаєте, для чого вона зробила саме так? При розлучення і розподіл майна подаровані об’єкти не можуть бути розділені між подружжям.

Іншими словами я не маю права претендувати на будинок, який побудувала сама! Тому, дівчатка, не вірте весільним подарункам, як би реалістично вони не виглядали.