Перейти до вмісту

 Моя свекруха  подарувала мені жорстокий урок який  я ніколи не забуду

Моя свекруха  подарувала мені урок який  я ніколи не забду. Коли я з коханим одружилися, прийшли ми перший час жити до свекрухи. Його молодший брат тоді служив в армії, і ми займали їх кімнату. Я тоді тільки закінчила інститут, досвіду роботи не було, тому була, як то кажуть на підхваті, у гол. бухгалтера. Природно зарплату отримувала мінімальну і залежала від заробітку чоловіка.

Я приїжджа, приїхала з області, тому свекруха мало не з перших днів мене «селом» називала. Я молоденькою була, скромною, боялася зайвого слова сказати. Вона взагалі ні свого сина,  ні тим більше мене не любила.

Сина вона наpoдила дуже молоденькою, з чоловіком майже відразу розлучилися, і вона залишила дитину на виховання бабусі. Потім через кілька років вийшла ще раз заміж, наpoдила другого сина. А старший так і жив у бабусі все дитинство і юність. Вона його і не виховувала ніколи.

А ось молодшого любила, тому завжди говорила нам, ось прийде син з армії, одразу кімнату звільняйте, йдіть жити на орендовану. Так якщо чесно, я дочекатися не могла, коли ми зможемо з’їхати від неї, дні рахувала. Я як раз тоді завaгiтніла, тoкcикоз стрaшний. Мені б забитися кудись в куток, щоб ніхто не чіпав, а вона як спеціально, демонстративно робити що-небудь змушувала. Я не відмовлялася, терпіла, знала що в чужій хаті живу.

Коли брат повернувся, я полегшено зітхнула, ми відразу переїхали на орендовану. Нехай не апартаменти, але ніхто мене там не діставав. Свекруха дуже рідко заходила до нас в гості, а якщо і була, то постійно шукала причину, щоб посварити мене. То пил побачить, то тапочки розкидані.

Брат молодший, як прийшов з армії, відразу у відрив пішов. Гyляв  ночами. Дівок  почав в будинок водити. А незабаром і жити одну з них привів в будинок. Вона вaгiтної виявилася. Всю вaгiтність дівчина ця пила і кypила. І братик разом з нею.

Загалом, за якихось пару-трійку років повернулося все для свекрухи з ніг на голову. Спочатку свекруха мене принижувала і обзивала, а тепер нова невістка ганяла її по власній квартирі.

А ми незабаром отримали квартиру, чоловікові від заводу дали, спочатку кімнату безкоштовно, а потім і квартиру. Зажили ми своєю сім’єю. Дочка у нас підростала. Потім і син наpoдився. Зі свекрухою спілкувалися рідко і неохоче. Навіть чоловік не любив до них ходити.

Читайте також:Лізі було 4 роки. Свекруха забалакалася з сусідками, а дочка в цей час просто зникла.

Пройшли роки, діти наші виросли, свекруха постаріла і почав братик зі своєю дружиною стареньку з квартири виживати. Почали моєму чоловікові натякати, що мовляв, забирай матусю. Але після того, як вона наді мною знущалася, мені вона теж була не потрібна. Я так прямо чоловікові і заявила. Він і сам все розумів.

В результаті відвезли стару в село, до її старшої сестри, такої ж же як і вона, нікому не потрібної. Там вона відразу почала здавати здоров’ям. І трьох років не прожила.

Що я хочу сказати. З усієї цієї історії, я винесла дуже важливий урок. Невістка, звичайно, не дочка і не всім вдається полюбити її як рідну. Але поважати, трохи допомагати і жаліти просто необхідно. Зараз я і свекруха і теща. І згадуючи то ставлення до мене, ніколи не дозволю так знущатися над невісткою. До речі, вона у мене теж приїжджа. Я шкодую її, тому що розумію, як їй живеться далеко від батьків. Ось така історія!