Перейти до вмісту

Моя свекруха завжди була проти наших стосунків, адже я розлучена, навіть наше запрошення на весілля проігнорувала.

Це був дуже важкий період.

Коли я розводилась  я зустріла його, який зрозумів мене, підтримав. У нас відносини розвивались дуже добре. Переживала за одне.

Від першого чоловіком, я з шлюбу у мене залишилася донька Оля, якій на той момент було 4 роки. І я постійно переживала як у чоловіка складуться стосунки з донькою, думала, як їх познайомити.

Але дякувати Богові, вони подружились. І все було добре, тому через рік я вийшла заміж вдруге. Все було чудово до того часу, поки не приїхала свекруха. Все помінялось в один момент.

Свекруха зробити ремонт у квартирі, ну і звичайно на деякий час переїхала до нас. Зразу після цього, чоловік одразу змінився. Про сім’ю забув, цілими днями бігав лише за мамою та намагався в усьому їй догодити.

Чомусь в мене з самого початку стосунки зі свекрухою не склались. Вона завжди була проти наших стосунків, адже я розлучена. Свекруха докоряла чоловікова, що він у менее другий чоловік, не підтримувала.

Читайте також: – Он, вийшла твоя заміж. Он який син у неї росте нехочуха.І що, що твої заміжні. Що хорошого то

Вона навіть наше запрошення на весілля проігнорувала. Ми прожили разом вже два роки, за цей час вона приїжджала всього два рази – це були дні народження її сина. А мене навіть не вітала з днем народження!

Мене її поведінка завжди дратувала, адже свекруха всіма способами намагалася довести сину, що я йому не рівня. Завжди мене ставила в не зручне становище перед чоловіком.

Я все це терпіла, не звертала уваги! Але у всьому є межа.

Свекруха приїхала до нас і у всьому поводилася, як господиня. Все я роблю не так. Усе стояла не свої місцях у квартирі, то не смачно я варю.

Але тут я вже не стерпіла….Як тільки моя дочка дочка Оля вийде з кімнати, свекруха одразу кричить. Всюди дочка моя їй заважає.

Чоловік мовчки спостерігав за цим всім. А ні слова нічого не сказав своїй мамі.

А я так надіялася, що він захистить мене з дитиною, але цього чекати було марно.

Ніколи б не подумала, що я у власній квартирі стала відчувати себе гостею. Останніми днями вдома тільки одна тема для обговорення – коли я вже нарешті народжу другу дитину.

Роки йдуть, я не молодію, чому ми про дітей не думаємо, що ж я за дружина така. Чому я не думаю про сім’ю…

Усі натяки зводилися до того, що я одружилася з її сином через гроші, хоча ми живемо у моїй квартирі. Дивно якось будо це все слухати!

Останньою краплею була її вимога відвести Олю до моєї матері, бо вона заважає свекрусі. Цього я вже не стерпіла!

Я відчуваю, що у моєї доньки стрес через неї, тому задумалась над цим що потрібно щось робити з цим.

Можливо, їй дійсно буде краще декілька місяців пожити у люблячої бабусі? Подільше від свекрухи. Але з іншого боку не хочу поступатися свекрусі. Чому моя донька має їхати геть, це ж моя квартира.