Перейти до вмісту

Моє життя стало нестерпним, а всьому виною – свекруха.

В нас постійно дома суперечки за владу. Я не знаю, що робити далі. Терпіти все це вже немає сил. Живемо ми зі свекрухою у двокімнатній кваритирі. Після весілля ми, як молода сім’я, пішли на орендовану квартиру. Чоловік працював, а я закінчувала навчання в університеті. Грошей, звичайно, не вистачало. Ми економили на всьому, щоб довести його мамі, що ми спроможні жити без неї.

Все було б добре, та за останній курс підняли плату за навчання, і ми були змушені з’їхати з орендованої квартиридо до моєї свекрухи. Ось тут всі негаразди й почались. Спочатку це були сварки за не помиту одну тарілку, потім їй не подобалось те, що я поставила каструлю не в її місці, і тому подібне.

Читайте також:Виношувати її було мені дуже важко, тому ми з чоловіком молилися про одне, щоб дитинка була здорова. Про ім’я ми особливо й не думали, було не до того.

Чоловіка все влаштовувало. Перший час. Потім вона вирішила, що посудом мене не вивести з себе, і в хід пішла важка артилерія – музика. Свекруха дізналася, що я не люблю одного виконавця, різко стала його фанаткою, і кожен мій ранок починався із цього противного для мене голосу.

Щоб якось їй нашкодити я включала глуху попсу, яка її просто-таки дратувала. Таким чином ми бажали один одному доброго ранку. Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Вона готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка, він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі.

Ще у нас на балконі лише одна мотузка для білизни. І варто було мені включити пральну машинку, як мама мого чоловіка займала її. Їй терміново потрібно було щось випрати руками і розвісити. А для моїх речей місця не вистачало.

Один раз я винесла її випраний одяг на вулицю, мотивуючи це тим, що він сильно мокрий, а мій після машинки майже сухий.

Та після мого вчинку, свекруха озвіріла, добре що чоловік повернувся з роботи. І таких прикладів безліч.

А нещодавно чоловік завів розмову про дітей, але як в такій не здоровій обстановці можна ростити дитину? Чоловік як справжній дипломат дотримується нейтралітету і не приймає жодну з двох сторін. Він вважає, що нам зайнятися просто більше нічим, як дошкуляти один одного.

Не знаю, як мені далі тут жити? Що мені потрібно зробити, щоб свекруха відстала від мене і не дошкуляла більше? Може й справді, онук чи онучка її виправлять? Одна на це надія! Ну і на те, що ми заробимо на свою кваритиру.