Історії

Мої батьки розлучилися, коли мені було 13. Я завжди думала що мій тато найкращий. Та через роки я все усвідомила.

Мої батьки розлучилися, коли мені було 13.

Про місцезнаходження тата не було відомо нічого після розлучення. Я знала тільки, що батько виписався без претензій на частку в маминій квартирі і залишив все майно.

Мама, на жаль, погано знала законодавство і вирішила, що якщо вона не подає на аліменти, то і батько в майбутньому не зможе подати на аліменти від мене. А треба було, напевно, позбавляти прав і все.

Я, незважаючи ні на що, сильно любила тата і всі роки чекала.

Читайте також:Катя втекла від чоловіка до батьків. Та замість підтримки отримала багато докорів.

Вже мама вийшла вдруге заміж, а мені все снилися сни про те, що мій батько-герой хоче зустрітися зі мною, вітчима сприймала гірше, ніж ніяк. А потім якось поступово заспокоїлася, завела свою сім’ю.

Коли донечці було місяців 8-9, мені написала дівчинка в мережі, представилася племінницею батька і сказала, що мене шукають активно давно, а я всього рік як зареєстрована тут. Попросила номер, я дала. І це сталося. Мені подзвонив тато, коли я вже не чекала.

Я не знала що говорити, що питати. Коротко розповіла про себе нинішню, запитала як він живе, де він був всі ці роки.

Сказав, друга сім’я є, задоволений життям. Говорив, що шукав мене, хоча прекрасно знав нашу нову-стару адресу, бував там раніше регулярно. А потім почалося.

Твоя мати у всьому винна. Вона все зіпсувала.

Тату, але ти ж пив …

Що я там пив! Так, у свята а ,  решту часу завжди працював!

А далі був неприємний опис мами, її поведінки і його оцінка всього цього. Як же стало не приємно! Я спробувала сказати, що я відмінно все пам’ятаю як зараз, але, здається, він чув тільки себе. В кінці розмови додав

Я поспілкувалася кілька разів ще, але всі розмови зводилися до того, яка у мене погана мати.

Жодного питання про те, як ми жили і виживали, яка у мене професія, робота, як звуть мою дочку. Ніяких поривів зустрітися (ми в різних містах), обіцяв подарувати телефон для зв’язку з ним спеціально, але благополучно забув.