Перейти до вмісту

Мрії – це корисно! Але це далеко не все — існує пряма залежність між мріями і досягненням цілей.

Мрії захоплюють наш дух і забирають від реальності. Зауважте, що для різних людей ці образи різні, тому, якщо хтось не зрозуміє вашу мрію, не звертайте уваги. Вам потрібно тільки одне – щоб ваша мрія збулася.

Мрії – це найцінніше, що є у людини, вони запалюють у душі вогонь, вони змушують людей працювати по 20 годин на добу, і при цьому, не відчувати втоми. Таких людей називають мрійниками.

Мрії змушують людину творити чудеса. Інші люди просто кажуть: «Це неможливо». Але, якщо це Ваша мрія, і Ви готові йти до неї, то для Вас немає нічого неможливого. Якщо того, про що ви мрієте, ще немає в природі, значить, воно буде створено для Вас. Все, що ви можете уявити собі, ви можете досягти. Пам’ятайте, що мрії збуваються.

За статистикою, близько половини наших думок — це різні форми мрій. Ці роздуми можуть бути як абсолютно віддаленими від реальності, так і допомагати вирішувати реальні проблеми і завдання.

Читайте також: Жіночність – це енергія мудрості, інтуїції і чогось високого. Це не маніпуляція, а справжня віра, прийняття, згода

Є люди, які мріють більше ніж інші. Оточення часто ставиться до них трохи критично, докоряючи їм в нестачі концентрації.Але це не зовсім справедливо: дослідження показують, що люди, які відволікаються на власні думки, наприклад, під час зустрічей, схильні мати більш високий рівень інтелекту і креативності.

Але це далеко не все — існує пряма залежність між мріями і досягненням цілей. Вчені довели, що спортсмени, які активно використовують свою уяву, виступають більш впевнено і показують кращі результати.

Нам для того й дано нашу уяву, як джерело визначення своєї мрії. Людина, яка має мрію, відрізняється життєвим ентузіазмом, її очі не каламутні, вони чітко бачать куди йдуть, що треба зробити, розум постійно зайнятий конструктивними думками про досягнення мрії.

На обличчі мрійника завжди можна помітити посмішку і чітку осмисленість життя. Адже мріяти ще й приємно. Вона може бути як маленькою так і глобальною.

У будь-якому випадку намагайтеся мовчати про свою істинну мрію серед інших, так як завжди знайдуться недоброзичливі люди, які можуть використовувати Вашу мрію, щоб зробити Вам боляче, а то і перешкоджати її здійсненню.