Перейти до вмісту

Мудрі поради, які допоможуть мислити тільки позитивно та допоможуть позбутися негативних думок

1. Записуйте свої негативні думки

Старайтеся записувати свої негативні думки, потім вам легше буде  цього ви зможете визначити загальні теми, які вас насправді турбують. Ці думки можути скривати за собою багато інших страхів. Тому не тікайте від думок, а записуйте та працюйте над ними. Потрібно записувати все як є, а не придумувати, як правильно та реченнями. Коли ви почнете нотувати ці думки це – допоможе вам у вирішенні міжособистісних проблем та непорозумінь.

2. Перестаньте прогнозувати

Ще одна із причин негативу у вашій голові це – невизначеність, у вас з’являється проблема, а ви починаєте придумувати події, які можуть бути не маючи фактів. Таку звичку можна також назвати читанням думок, яка дуже ймовірно, сприятиме накопиченню негативу. Та це можна вирішити зберіть найбільше фактів пов’язаних із ситуацією, яка склалась.

3. Робіть акцент на позитиві та прийміть його, коли це станеться

Важливо те, як ви сприймаєте події у вашому житті. Інколи ви реагує так трагічно на якусь ситуацію коли в той час ваша подруга сміється з цієї ситуації.
Зрозумійте усе  у вас в голові. Тож варто пам’ятайте негативні думки не постійні.

Читайте також: Смачний і простий рецепт ніжного салату з грильованої курки

4. Не впадайте в крайнощі

Вам здається, що життя – це чорний та білий кольори, та це не так так думають люди у яких не позитивні думки. Цей тип людей думає все, як найгірше коли з’являється проблема. Завжди думайте, які є позитивні сторони проблеми і негативні аж в кінці.

5. Переосмисліть факти та активно шукайте позитив

Наприклад уявіть ситуацію: ваш автобус затримується так зовсім не приємна ситуація. У вас починаються негативні думки та паніка, що ви не попадете на зустріч заплановану. Та погляньте на ситуацію іншими очима можливо, ви забули щось на роботі чи відписати на важливий лист. Шукайте плюси в кожній негативній ситуації.

6. Складіть власний графік сну

У кожної людини є думки, а коли вони ще й негативні то це – один із один із симптомів депресії, в якому часто страждаєте на безсоння. Щоб справді добре відпочити і виспатися та набратися сили на наступний робочий день, треба спати вісім годин сну. Візьміть за звичку лягати в один час і у вас виробиться режим це покращить ваш фізичний стан.