Перейти до вмісту

Мудрість бабусі

Моя бабуся казала …
Не дозволяйте своїм сковорідкам сяяти яскравіше за тебе!
Не стався до прибирання будинку так серйозно!

Читайте також Вже декілька років я працюю фотографом і знімаю зазвичай весілля. А всі ми знаємо, що на таких заходах часто відбуваються кумедні ситуації, і от одна трапилася на моїй попередній церемонії.

Коли я стала дружиною, я витрачала 24 години на день, спостерігаючи за тим, як все чисто, на випадок, якщо ” хтось прийде до мене “, але потім я дізналася, що вони всі дуже зайняті, гуляють, веселяться працюючи і так, вони радіють життю !.

– а якщо раптом з’явиться хтось?

Я не зобов’язана нікому пояснювати свою домашню ситуацію. Людям не цікаво, чим ти займаєшся весь день, люди гуляють, веселяться і радіють життю.
Життя коротке, насолоджуйся! Витерти пил … при необхідності. Але встигайте намалювати картину або написати вірш, прогулятися або відвідати друга, приготувати те, що подобається, полити рослини …. Дайте собі вільний час, щоб випити пива, поплавати на пляжі (або басейні), піднятися в гори, грайте з собаками, слухайте музику, читайте книги, самовдосконалюйтеся, і насолоджуйтеся життям.

Пил при необхідності, але життя триває на вулиці. Думаю, цей день ніколи не повернеться!

При необхідності пиліться, але не забувайте, що ви постарієте і що багато речей, які ви можете зробити зараз, буде не так просто зробити в старості.
І коли ти підеш, ми всі коли-небудь підемо, ти теж станеш пилом!

І ніхто не згадає, скільки купюр ти оплатив, ні прибирання будинку, зате згадає дружбу, радість і те, чому ти вчив …