Перейти до вмісту

Ми підготували список французьких фільмів, які піднімуть настрій, якщо на вулиці дощова або похмура погода.

«Фатальна красуня»

Ірен — мисливиця за багатіями. І одного разу вона плутає з багатієм звичайного хлопця — Жана. Зрозумівши свою помилку, вона швидко позбавляється від Жана, але він від неї відмовитися не готовий.

«Любов від всіх хвороб»

Роман постійно «знаходить» у себе важкі хвороби і дістає ними свого товариша Димитрія — лікаря. Димитрій втомлюється від його постійних «діагнозів» і вирішує знайти другові жінку.

«Мій найкращий друг»

Антиквар Франсуа дуже самотній. Його партнер Катрін обіцяє віддати йому рідкісну вазу, якщо той познайомить її з близьким другом.

«Кохання з перешкодами» або «Щастя ніколи не приходить одне»

Саша бере від життя все (і йому це легко дається). А Шарлотта — домогосподарка з трьома дітьми. Такі різні люди стикаються в величезному світі і чимось чіпляють один одного.

«Татусі без шкідливих звичок» або «Сім’ю не вибирають»

Жінки Алекс і Кім хочуть удочерити дівчинку, але за законом нетрадиційним парам відмовляють в опікунстві. Алекс залучає свого брата — Сезара, щоб він під виглядом чоловіка Кім, допоміг їм. Але лікаря Луїша, який повинен дати добро, так просто не проведеш.

Читайте також Вона прожила не своє життя. Вона робила, як чоловікові подобалося.

«Чистий аркуш»

За романом Марі-Сабін Роже. Жермен не надто освічений молодий чоловік, одного разу знайомиться з літньою леді — Маргеріт, і його життя повністю змінюється.

«Маленькі секрети»

Близькі друзі їдуть на море відпочивати. Під час відпочинку, багато секретів стають реальністю, тому атмосфера змінюється.