Ми те, що ми думаємо. Історія, яка змусить вас думати зовсім по-іншому

Дівчина вийшла заміж та після весілля вона проживала разом зі своєю свекрухою. Стосунки в них були зовсім не ідеальні, можна сказати що важкі. Свекруха завжди її принижувала та була не задоволена своєю невісткою. Якось дівчина не витримала цього негативу та вирішила позбутися її, знайшла травника і прийшла до нього.

– Я так не можу жити – весь час, я чую тільки, що я погана та все не правильно роблю. Ви б не могли мені допомогти якось її позбавитися?  – це буде не безкоштовно я добре заплачу.

– Чим я можу тобі допомогти? – запитав травник.

– Приготуйте мені отруту, для свекрухи і тоді мої проблеми всі закінчаться. Травник уважно слухав дівчину потім сказав:

– Я допоможу тобі, але є дві речі, які ти маєш запам’ятати: По-перше, ти не можеш отруїти її відразу тому, що люди зрозуміють, що це справа твоїх рук. Трави ти будеш  кожного дня додавати в чай чи воду, і воно її буде поступово діяти негативно. Тоді ніхто не зрозуміє, що ти тут причетна.

По-друге, щоб точно з тебе зняти всі підозри, ти повинна стримувати свій гнів, бути терплячою, поважати її, слухати.

Читайте також: Історія, яка змінила моє життя. Варто прочитати усім

Взявши трави вона погодилася з всім, що сказав травник. Кожного дня дівчина додавала свекрусі в напій трави, намагалася поважати та стримувати себе, бути люблячою. Свекруха помітила, що дівчина почала до неї гарно відноситися і полюбила її.

Дівчину почала всім хвалити, моя невістка найкраща, я і не могла мріяти про таку добру та люблячу дружину мого сина. Через деякий час їхні відносини стали ще тепліші, вони були як рідні. Дівчина одного разу прийшла до травника і почала просити:

– Я вас прошу врятуйте мою свекруху, я не хочу щоб з нею щось сталося, я люблю її я прошу вас!

Травник відповів мудро:

– Заспокойся то була не отрута, а звичайні трави для кращого настрою та самопочуття. Отрута була в тобі і ти сама нарешті її позбулася.

Ми те, що ми думаємо. Пам’ятайте про це!