Історії

Ми з сестрою все більше віддалялися від матері і не хотіли з нею спілкуватися. Вона любила тільки свого синочка, а на своїх онуків їй було начхати.

Я маю брата та сестру. До брата мама ставилася найкраще, напевно через те, що він наймолодший з нас.

Нас бувало обділяла, а його ніколи. Вона говорила: Це мій синочок, я його так люблю! Нам із сестрою це було звичайно ж неприємно усвідомлювати, нам хотілося, щоб нас так само любили як і його.

Батько наш, навпаки завжди нас з сестрою захищав, коли мати на нас зривалася. Говорячи одним словом, дитинство наше було не з кращих. Коли ми з сестрою вчилися в коледжі, батька різко не стало, це було дуже боляче усвідомлювати.

Мама говорила нам з сестрою, щоб ми йшли з коледжу і шукали роботу, адже її син ще ходив до школи, його треба було забезпечувати, а грошей не вистачало. Я не стала кидати навчання, просто почала вечорами підробляти офіціанткою, і деякі гроші могла заробити.

Читайте також:Моя свекруха може приїти та взяти в мене в хаті речі без мого відома.Причому це можуть бути доволі дорогі та потрібні мені речі.

Майже всю зарплату я віддавала матері. Але пізніше з’ясувалося, що вона всі ці гроші віддавала своєму коханому спадкоємцю, а той купував собі aлкoгoль і цигаpки. Я дуже злилася на неї за це. Через два роки я знайшла собі чоловіка, моя сестра теж вийшла заміж, у мене з’явилася дитина, а пізніше і сестра завaгiтніла.

А братик наш молодший зв’язався з поганою компанією і зовсім не хотів нікуди поступати, сидів на маминій шиї і не працював. Ми з сестрою все більше віддалялися від матері і не хотіли з нею спілкуватися. Вона любила тільки свого синочка, а на своїх онуків їй було начхати.

Пізніше наш молодший брат став кожен день пити, а через рік просто пропав без віcті. Мати намагалася налагодити з нами відносини, але ні я ні моя сестра не хотіли її визнавати, так як вона все життя нас не визнавала.