fbpx

Михайло дуже хороша людина, але є одна у нього риса, яка мене сильно дратує — він завжди намагається догодити своїй мамі.

Я довгий період жила сама і вже не мріяла, що коли-небудь вийду заміж. Я проживала разом зі своєю донечкою та зятем в одній квартирі. Але в 44 роки мені пощастило. Моєму майбутньому чоловікові 40 років, але я вважаю, що це нам не заважає.

Оскільки ми вже старші люди, то вирішили не затягувати з офіційним оформленням стосунків. Перед весіллям ми зустрічалися приблизно чотири місяці, не дуже багато, щоб добре вивчити людину.

Михайло досить спокійний чоловік, обожнює їздити на природу, працює водієм на одній приватній фірмі, ніколи одружений не був, дітей теж немає, за своє життя, вдалося накопичити гроші на однокімнатну квартиру на околиці міста, в якій він зараз і проживає.

Розповідав мені також за свою маму, яка живе неподалік від його району. Вони довгий період жили двоє, але нарешті Михайлу вдалося назбирати грошей, щоб придбати квартиру і мама сказала, що йому потрібно подумати про свою сім’ю, бо вона почала хворіти і дуже переживає, що син на цьому світі залишиться один.

Зі свекрухою я познайомилася ще до розписки, але вона майже з порогу почала мене розпитуватися про мою квартиру. Коли дізналася, що я не збираюся там виписуватися, то одразу заспокоїлася та дала синові добро на шлюб.

Читайте також Але моя мама не сприйняла серйозно моє прохання і ось вже через пару днів, пані Світлана, зустрівши мене на вулиці, зареготала та сказала:

Після розписки я одразу перебралася жити разом з чоловіком. Я майже ніяких речей не брала зі своєї квартири: лише свою косметику та одяг. Михайло дуже хороша людина, але є одна у нього риса, яка мене сильно дратує — він завжди намагається догодити своїй мамі. Якщо вона телефонує і напрошується до нас в гості, то він одразу біжить додому та дивиться за тим, щоб все було чисто та наготовлено.

В нас дома завжди комфортно та чисто, але складається враження, що потрібно, щоб було все стерильно.

А ще мені не дуже подобається, як Михайло стрижеться та одягається. Зате — такий стиль дуже подобається його матері. Щось змінювати він категорично не хоче. Нові джинси, светри та футболки він одягає лише тоді, коли точно знає, що не зустріне сьогодні ніде свою маму.

Він запустив собі вуса, бо мама вважає, що так він вилита копія свого діда. Телефон він з рук не відпускає, а раптом мама подзвонить? До речі, навіть ремонтом в квартирі управляла його мама. Я не скажу, що без смаку, але якось дуже старомодно все.

Я дуже не люблю, коли свекруха приходить до нас в гості. Мій чоловік на цих зустріча стає сам не свій, старається сміятися над її жартами, зі всім одноголосно погоджується.

Я прекрасно знаю, що десь глибоко в душі у нього є власна думка, але для своєї мами він просто маріонетка. Коли розпочинається садово-городній сезон, то чоловік одразу відправляється до мами на ділянку, щоб посадити грядки. Як тільки мати його кудись кличе, то він одразу летить, інколи навіть мене до відома не ставить. Складається враження, що він ще маленький хлопчисько, який ще не знає, як потрібно жити на даному світі.

Чоловік мені пояснює, що дуже переживає за самопочуття своєї матері, тому йому доводиться її завжди і у всьому слухати. Але я в це не вірю. Я взагалі тепер все частіше починаю задумуватися, чи зміниться коли-небудь дана ситуація в кращу сторону. Дуже хочу, щоб він не залежав настільки сильно від слів своєї матусі.

facebook