Перейти до вмісту

Михайло з упевненістю говорив, що скоро закінчить проект і озолотиться. Але слова, це всього лише поєднання букв, а дружина з дитиною бідували

Світлана, дочка наших приятелів, симпатична і розумна дівчина привела знайомити з сім’єю свого молодого чоловіка – Михайла, до якого тягнулася і свого подальшого існування без нього не бачила.

Батьки дівчини, як годиться накрили стіл, ну і сіли рядком. Для розмови, за знайомство взяли по чарочці.

Хоча і без міцного напою, Міша був сильно балакучим хлопцем, обізнаним у всіх областях від політики, до рецептів.

Михайло намагався справити враження на батьків Світлани, і це йому вдалося. Плани на дівчину у нього були грандіозні – одружитися з нею хотів.

Ще б пак, така вигідна партія підвернулася хлопцеві. Розуміючи все це, він підносив себе, настільки правильно і продумано, наскільки це можливо при знайомстві з майбутніми родичами.

Загалом батьки не побачили жодних проблем і благословили молодих.

Відбулося весілля, відгуляли медовий місяць, ну і почалися – будні. Все було добре два роки, молоді люди зустрічалися лише вечорами, часу на сварки особливо не було, навіть той факт, що Міша заробляв в два рази менше дружини, Світлану не напружувало.

Він же з упевненістю говорив, що скоро закінчить проект і озолотиться. Але слова, це всього лише поєднання букв, а ось справи.

В цей час прилетів до сім’ї нежданий лелека і приніс звістку, що Світлана і Михайло скоро стануть батьками. Природно, всі були раді і готувалися до майбутньої події.

Як тільки Світлана пішла в декретну відпустку, а Мішаня крім проектів, які, може бути, зароблять завтра, а гроші і зовсім почнуть приносити – коли-небудь потім, запропонувати родині нічого не міг, фінансів в будинку, стало катастрофічно не вистачати.

Світлана, дівчина горда і присвячувати батьків у свої труднощі не захотіла. А ось на вуха законному чоловікові – присіла.

По початку, Мішка ці розмови сприймав нормально, навіть прислухався і погоджувався, що треба не плани будувати, а йти гроші заробляти, тільки бачити прослухавши – засвоїв.

Нapoдилася у сім’ї дочка і ситуація ще більше ускладнилася. Світлана крутилася як дзига, а чоловік щоранку йшов, а ввечері повертався понурий і почав зривати свій поганий настрій на дружині.

Читайте також Настя вирішила зберегти сім’ю хоч і любові вже не має, але занадто вона залежала від чоловіка матеріально

Справа дійшла до того, що Михайло став дорікати Світлані, що вона лізе не в свої справи, мовляв скільки він може, стільки й заробляє і взагалі треба вчитися менше витрачати.

Ця ситуація тривала півроку і молодій матусі, все ж довелося поділитися відбувається в родині зі своїми батьками. Ті, природно допомогли.

Міша дізнавшись, що дружина спілкувалася з родичами на тему фінансів, як ніби зірвався з ланцюга. Почався скандал в ході якого, ображений чоловік вдарив свою дружину.

Світлана дуже злякалася і більше навіть не за себе, а за шестимісячну доньку. Сяк-так все втихомирилося, Міша ліг спати.

Тим часом, Світлана зателефонувала татові і розповіла про те, що сталося. Як Ви думаєте, що зробив батько з кривдником своєї дитини?

Він йому накостиляв і викинув на вулицю з одним паспортом, руку якої «сміливець» вдарив Світлану – трохи попсував. Швидше за все, після цього уроку, Мішаня не використовуватиме свою кінцівку таким чином.

Більше цей хлопець на горизонті їх сім’ї – не з’являвся.

Правильно чи неправильно батько Світлани, не нам судити.