Перейти до вмісту

Мистецтво бути невісткою

Коли Ліля отримала від Артура пропозицію побратися, не на жарт розхвилювалася, адже це означало, що невдовзі доведеться зустрітися з майбутньою свекрухою. Дівчина дуже переживала, боялася повторити долю своєї матері. Адже свого часу бабуся по татові розлучила її маму з батьком, вважаючи, що вони не пара.

Ще з юності Лілі подобалися книжки із психології, етикету. Вона знаходила в них відповіді на безліч запитань, що випливали з її життєвого досвіду, з досвіду стосунків із близькими людьми. А ще Ліля була переконана: чого найбільше боїшся, те й трапиться. І справді, свекруха зустріла дівчину не дуже привітно. А після весілля, коли та прийшла в її дім за невістку, почалося справжнє пекло. Ліля не так готувала, не так прибирала, не так турбувалася про чоловіка — все робила не так. Правду кажуть: якщо в одній хаті починають порядкувати дві господині — чекай третьої світової.

Читайте також Топ-5 найуспішніших знаків зодіаку

Як Ліля не старалася, свекрусі догодити не могла. Згодом зрозуміла, що для чоловікової матері його дружина завжди буде мати якісь недоліки, навіть якщо вона ідеальна жінка. І якби Ліля не змінила своєї поведінки, не вдалася до деяких хитрощів, її сім’я давно б поповнила статистику тих, що розлучаються через втручання свекрух.

Передусім молоде подружжя переселилося в орендовану квартиру. Стосунки зі свекрухою помітно поліпшилися, адже Ліля з Артуром навідували її двічі на тиждень. І вона до них часом приходила. Ліля завжди зустрічала Артурову матір з усмішкою, пригощала чимось смачненьким, уважно, зацікавлено слухала все, що та розповідала. Не сперечалася, а тільки підтакувала. Усіляко демонструвала, як сильно любить її сина, прислухалася до її порад. Добра невістка взяла собі за правило дарувати свекрусі подарунки — потрібні для дому речі, милі дрібнички. Хвалила все, що вона готує, і обов’язково запитувала рецепт тієї чи іншої свекрушиної страви. Незадовго стосунки між Лілею і матір’ю її чоловіка стали дуже довірливими й теплими.

Тож якщо в когось із вас, дорогі читачки, проблеми зі свекрухами, то вже віднині почніть поводитися так, як Ліля. І, можливо, зовсім скоро ви будете пити на своїй кухні каву зі свекрухою-подружкою та обговорювати фасон нової сукні, обмінюватися рецептами й порадами на всі випадки життя.