Перейти до вмісту

На ці знаки Зодіаку чекає успіх у коханні

Близнюки

Близнюкам любовний гороскоп на тиждень передбачає гармонію і щастя у стосунках з протилежною статтю. У середині тижня можливі розбіжності з партнером з побутових питань. Не варто гостро реагувати на критику на свою адресу і претензії партнера, краще просто прислухатися до його думки й зробити висновки. На самотніх Близнюків чекає везіння в коханні: багаторазово посилиться уміння добиватися свого, яким обов’язково варто скористатися.

 

Читайте також Засоби прибирання, які краще залишити в минулому

 

Лев

Цього тижня зірки дадуть Левам непогані шанси вивести стосунки на новий рівень. Для цього не доведеться лізти зі шкіри, досить буде просто додати у стосунки дещицю пристрасті, ніжності та спільних занять. Астрологи радять приділити більше уваги питанню спільного проведення часу і пошукати зі своїм партнером спільні інтереси. Самотніми Левами може оволодіти натхнення.

 

 

 

Скорпіон

Можна стати ближчим з партнером, вирішити сімейні перипетії, познайомитися з цікавою людиною або організувати незвичайне побачення. Головне — прислухатися до голосу свого серця. Стрілець Згідно з любовним гороскопом на травень, на Стрільців чекає приємна ситуація в особистому житті. Всі сварки та непорозуміння зійдуть нанівець, в парі налагодиться взаєморозуміння. Саме час присвятити вільний час сімейному відпочинку, спілкуванню з партнером, подумати про майбутній і подальший розвиток стосунків. У самотніх представників Знаку може спалахнути яскравий роман.