Перейти до вмісту

На його місці інший хлопець, давно би втік, а Максим з усіх сил старався, щоб їй було добре. Аріна до такого ставлення швидко звикла і користувалася ним по повній

Ще з самого дитинства, Максим мріяв про стильну та вродливу жінку. Він завжди задивлявся на красивих дівчат, а інші якості дівчини його не цікавили.

Сидячи з друзями у кафе, Максим познайомився з дуже красивою дівчиною Аріною. Він став бігати за дівчиною, робив компліменти, обдаровував її подарунками, навіть знайшов додаткову роботу, щоб дати дівчині все, що вона хотіла. Аріна у відповідь ставилась до нього зверхньо. Вона завжди він нього щось вимагала та ставила умови.

На його місці інший хлопець, давно би втік, а Максим з усіх сил старався, щоб їй було добре. Аріна до такого ставлення швидко звикла і користувалася ним по повній.

Максим кохав дівчину та хотів одружитися з нею. За своє “так”, дівчина попросила дорогу машину та будинок за містом. І тільки після того, як вона стала власнецею майна, Арна погодилася вийти заміж за Масима.

Після весілля, чаловік далі виконував всі бажання жінки. Максим дуже хотів дітей, але Аріна увесь час відмовлялася навіть піднімати цю тему та придумувала різні відмовки.

Читайте також: Цілющі властивості кропиви: відвари та настоянки, які корисні для вошого здоров’я

Вони часто сварилися, коли Максим починав тему про дітей. А одного разу вана йому заявила:

– У нас з тобою діти? Я не хочу, щоб вони були похожі на тебе.

Після цієї розмови, чоловік попросив Аріну з’їхати.

Максим нарешті зрозумів з ким жив усі ці роки. З Аріною він розлучився. З жінкою майно не ділив, оскільки бізнес і квартира були оформлені на його батька. Вони в квартирі були тільки прописані.

Пройшли роки, і Максим одружився на дівчині, не такій красивій, як Аріна, але вона була дуже щира, а саме головне кохала його. А Аріна і далі шукає чоловік, з яких легко можна витягнути побільше грошей…