Перейти до вмісту

На самому весіллі вона показувала з себе одну ніжність. Все ходила і щебетала, що на кінець то в неї появиться донечка, яку вона завжди так хотіла.Все змінилось на наступний день після весілля.

Ми з чоловіком і маленькою дитиною живемо в 3-кімнатній квартирі свекрухи, вона і її співмешканець (прийомний батько мого чоловіка).

Як тільки ми прийшли до них жити, вона чомусь вирішила, що харчування має бути роздільне, вони з чоловіком окремо і ми окремо. У холодильнику полички поділені, продукти поділені. Для мене це дивно. Я розумію, я для неї чужа дитина, але ж чому таке ставлення до сина?

Читайте також  6 років тому ми з чоловіком побудували будинок і мої батьки переїхали жити до нас. Перед переїздом до нас вона обіцяла ні в що не втручатися, але не тут то було. З першого дня почала лізти в кожну дірку.

Ми обоє з Антоном працюємо. З самого ранку як йдемо, і повертаємось ближче 18, а вона цілими днями дома, і їй бачте важко нас нагодувати свіженьким.

Наприклад, її син Антон приходить з роботи, на плиті може стояти ціла каструля свіжого борщу і вона навіть не запропонує гарячого сину! Готує тільки для себе і свого чоловіка.

Хіба це правильно і по сімейному? Я думала, що після весілля ми стали однією дружньою сім’єю. На самому весіллі вона показувала з себе одну ніжність. Все ходила і щебетала, що на кінець то в неї появиться донечка, яку вона завжди так хотіла, а доля розподілилась інакше.

Все змінилось на наступний день після весілля.

Ось буквально на днях наліпила свекруха пельменів і одразу ж сховала в морозилку. Знову ж таки, тільки для себе і для свого чоловіка.
Я зранку взяла і без спросу зварила нам з Антоном на сніданок, так потім свекруха незадоволена весь день ходила, мовляв вона чоловікові наліпили а ми все поїли.

Ось такі у нас справи.
Так в цілому відносини нормальні, не сваримося, але цей поділ мене вже дістав. Чому не готувати на всіх? Раз вона, раз я, або разом.

Від розмов на цю тему ухиляється, мовляв смаки різні, каже що ми молода сім’я і не їмо те що вони. Чемно так відповідає. А я її за це не злюбила. Вам на замітку, майбутні свекрухи.