Перейти до вмісту

На це варто звернути увагу при заправці автомобіля.

Весняно-літній сезон – це пора автоподорожей. А до них потрібно готуватися ретельно. Зокрема,  важливим є питання заправки автомобіля якісним пальним.

Автоексперти розповіли що не рекомендується під час заправки автомобіля заповнювати повний бак. За словами фахівців, це можна пояснити наявністю складної системи вентиляції в паливних баках та небажаних наслідках при експлуатації “залізного коня”. Виясняємо  саме чому?

При наповненні бака до країв порушується функціонування системи, і бензин витікає по дренажних трубках. Найчастіше водії цього не помічають, оскільки дані компоненти розташовані під крилом заднього колеса. В результаті цього паливо потрапляє на ходову частину автомобіля і проводку, що погано позначається на надійності їх роботи.

Щоб основні системи в машині і далі нормально функціонували, необхідно дотримуватися кількох правил. Перш за все, паливо потрібно заправляти, коли воно наближається до мінімуму. Інформація про це знаходиться на бортовому комп’ютері, показуючи кількість кілометрів, на які вистачить бензину, що залишився, або на це вкаже стрілка рівня палива в баку.

Читайте також: Помірне споживання кави корисне для здоров’я.

Важливо при заправці надавати перевагу бензину, який рекомендує автовиробник в інструкції з експлуатації машини. Спеціаліст не радить лити паливо до горловини бака. Це негативно позначається на функціонуванні датчика рівня палива і лакофарбового покриття кузова при виливанні під час руху по нерівній дорозі.

При заправці потрібно вибирати перевірені АЗС, які мають хорошу репутацію. На це варто звертати увагу в ході автоподорожей.