На весіллі, вона прошепотіла йому на вушко: “Люблю до чортиків, але як в гречку скочиш – відріжу твоє щастя по самі «маракаси». Андрій тоді нічого не відповів, тільки посміхнувся. А за декілька років побачив, на що здатна його дружина.

Галина була доброю та спокійною дівчиною, ніколи лишнього не говорила. І навіть коли Андрій покликав її заміж, на весіллі, після того, як обмінялись обручками, вона прошепотіла йому на вушко: “Люблю до чортиків, але як в гречку скочиш – відріжу твоє щастя по самі «маракаси». Андрій тоді нічого не відповів, тільки посміхнувся. Пройшло декілька років, як зустрів Оксану, і в той момент Андрій згадав погрози дружини.

Молодята жили не дуже добре. Частенько у них були суперечки та сварки. Причин багато шукати не треба було – емоції Галини зашкалювали, коли бачила поряд з чоловіком будь-кого жіночої статі. Ревнувала Гилина свого коханого до усіх, навіть до старших тіток. Кожного вечора допитувала його: що за одна? звідки?, чого біля її чоловіка крутиться? На перших порах Андрій не звертав на це уваги, навіть міг пожартувати з цього приводу. Але потім зрозумів, що в Галі ревнощі хворобливі, тому старався уникати таких ситуацій, щоб Галя себе марно не накручувала.

 Якось йшовши  на роботу через парк , побачив там рудоволосу дівчину. Звали її Оксана. Вона йшла йому назустріч, своїм поглядом вабила до себе. А руденькі локони, що ледве торкалися її оголених плечей, запали в самісіньке серце. У ту мить він був думками далеко від своєї дружини.

– Дівчино! – гукнув Андрій, коли вона його вже минула і поспішила до виходу з парку. – Ви дещо загубили.

Вона оглянулася і почала шукати очима на доріжці, що ж у неї випало, але нічого не замічала. Піднявши голову, Оксана глянула на незнайомця, який її окликнув:

– Що я загубила?

– Красуне! Посмішку, вона у вас така розкішна!

Він нахилився, наче щось підняв із землі та повітрям надіслав до дівчини. Від несподіванки та розсміялася.

– Ну, так ще до мене ніхто не залицявся…

Того дня Андрій вперше запізнився на роботу, але знайомство з оксаною було того варте. За кілька днів він вже дізнався про неї все: де живе , що любить, де вчиться.  Оксана дуже сильно зацікавила його, хоча була молодшою на 20 років. Тим більше, приходячи додому після роботи, на нього чекала з черговим нападом агресії, його дружина. Він так хотів втікти від постійних дорікань і обвинувачень, десь в спокійне місце, щоб просто посидіти та поговорити з Оксаною, яка так його зацікавила. Хоч тоді згадав слова своєї половинки, кинуті йому в день весілля. Аж мороз пробіг по шкірі, коли уявив, як розгнівана дружина відриватиме йому його достоїнство.

Також читайте: Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які в серпні досягнуть неймовірного успіху

Галині було погано, вона знала вже мало не про всіх жінок у місті. А про цю вертихвістку досі не чула. Обличчя наливалося кров’ю, коли вона читала чергову есемеску від цієї дівиці. В телефоні Андрія, вона була записана “директор”.  Галина довго мудрувала, під яким приводом познайомитися із суперницею. І вигадала “дзвінок від банку”. Це був найлегший спосіб – і коханка без найменшої підозри виказала начебто співробітниці фінансової установи свою адресу.

Андрій останнім часом ставився до Галини добре, говорив ніжні слова, підтримував, дарував квіти.  А потім сімейна рутина затягнула у свою круговерть. Ще й Галина ніяк завагітніти не могла. Вона довго лікувалася та пройшло трохи часу, вона нарешті завагітніла, чекає від Андрія дитя. Вона вирішила пробачити батька майбутньої дитини. Але лишати роман непоміченим не стала, а вигадала план помсти для коханки.

Одного літнього ранку, коли Галя поралася на кухні у Андрія задзвонив телефон. Він вийшов з кухні та повідомив, що дзвонить директор з роботи, він має йому відповісти. Але Галя знала, хто насправді дзвонить. Емоції вирували, але вона намагалася їх не показувати.

Кожної неділі чоловік зазвичай зустрічався з друзями. Вони їздили на рибалку або відвідували сауну. Галя любила лишатися сама вдома. Але цього разу вона також кудись збиралася.

– Ти куди збираєшся? – здивовано запитав чоловік.

– До подружки, посидимо з Наталею, поговорим – відповіла й швиденько пішла з дому.

Вона справді пішла до подружки.

– Наталя, хочеш зробити добру справу? – запитала.

– А що потрібно робити?

– Одну курву провчити. Ти зі мною?

– Що, Андрій таки в гречку скочив? Не подіяли твої погрози?

– Не подіяли. Але я знаю, як то вилікувати.

За годинку вони підходили до будинку, в якому жила Оксана. Галя подзвонила до неї, представилась кур’єр і сказа, що вона має для неї чудовий букет квітів. Оксана зраділа та не роздумуючи відкрила двері.

Галя довго не думала, переступивши поріг, відразу показала Оксані своє весільне фото.

– Стерво! Тобі ровесників бракує, що ти старшого захотіла? Зараз я тобі покажу всю гостроту почуттів.

Галя не дала дівчині сказати ні слова. Подружка схопила коханку Андрія за руки, а зраджена дружина задерла їй плаття та хлюпнула з банки свій гострий соус (який підготувала ще раніше) на ажурну білизну.

– Будеш знати, як моя душа пече.

Задоволена помстою, Галя повернулася додому. Повернувшись додому чоловік винувато глянув в очі дружині:

– Навіщо ти так?

– Щоб навіть у думках такого більше не мав. Даю останнє попередження попередження! Який приклад ти даси нашій дитині?

– Дитині? – здивовано перепитав чоловік.

– Так дитині. Я вагітна.

Оксана звернулася до суду, була ображена, що Галя так з нею повелася.  Але вагітна “хуліганка” відбулася лише невеликим штрафом.