На заробітках Дмитро отримав гроші та багато можливостей, але втратив найголовніше

Дмитро майже все життя працював викладачем в інституті. У нього була любляча дружина, діти, велика родина – все, щоб просто жити та отимувати задоволення від життя. Одного літнього вечора, чоловікові прийшла думка, поїхати на заробітки. Він отримав гроші та багато можливостей, але втратив найголовніше.

Дмитро з жінкою жили добре, поважали один одного. На роботі всі були задоволені Дмитром, як працівником. Дружина теж працювала з ним, була замісником директора. Теща жила з ними, проте це була така добра та чуйна жінка, що не любити її було неможливо.

Усі колеги та друзі по-доброму заздрили Дмитрові та його родині. Вони вважали, що він мав усе: освіту, кар’єру, власний будинок, синочка, дуже вродливу дружину, ще й тещу таку, що ні про побут, ні про виховання сина зайвий раз думати не треба було. Але Дмитрові завжди хотілося більшого.

Також читайте: Компоненти, які можна додати у шампунь, щоб покращити ріст волосся. Ви будете приємно здивовані

Дуже багато знайомих Дмитра почали їздити на роботу закордон, і всі розказували, як там гарно та добре влаштовано життя. І як би добре не жилося Дмитрові, всерівно грошей не вистачало на поїздки, щоб побачити світ та й на новеньку машину теж не було. Не зважаючи на це, він ніколи не жалівся на життя і все тримав у собі.

Тому всі були здивовані, що Дмитро написав заяву на звільнення та вирішив поїхати на заробітки. Він оформив усі документи для роботи в Чехії і навіть не порадився з дружиною. Дружина та син були проти того, щоб Дмитро їхав, але він нікого не хотів слухати.

І сталося все не так, як гадалося. За 15 років, які він працював закордоном, вдома у нього помінялося все: дружина знайшла іншого чоловіка й подала на розлучення, син здобув освіту, створив свою сім’ю та переїхав жити до Німеччини.

Дмитро повернувся до рідної домівки, але не знав, як далі жити. Поїхавши за кордон, він втратив усе. Тепер у нього залишилися тільки спогади та велика сума грошей на рахунку.