Перейти до вмісту

Нахабно оголосила мені, що вона його коханка. Мене трясло так, що не висловити словами.

З чоловіком у нас було все добре. У нас сім’я, двоє дітей. Але, останнім часом все пішло шкереберть. Олексій почав повертатися з роботи пізно, спочатку запитувала, а потім і питати перестала.
Спочатку допомагав мені по дому, з дітьми, а зараз взагалі все закинув. Просто приходить додому з роботи їсть, миється і спати лягає. Кілька разів пропонувала йому сісти і поговорити, відмовляється.

Читайте також  Подруга зловила на весіллі букет нареченої та вже з часом брала шлюб в РАЦСі з її чоловіком

Розмовляла з його мамою, вона теж нічого зробити не може. Сказала мені, що намагалася щось у нього дізнатися, а він весь час мовчить. Потім вирішила подіяти на нього за допомогою друзів.

У нас є спільні друзі, також сімейна пара. Я їм подзвонила, попросила поговорити, дізнатися, що відбувається. Не знаю, яка розмова у них відбувся, але нічого в нашому житті не змінилося.

І ось черговий вечір, чоловік в душі, а у нього дзвонить телефон. Дивлюся на екран, висвічується – Олена, взяла трубку. А вона там таким противним голосом щось говорить. Я їй сказала, що це не Олексій, так вона прям сказилася. Каже мені, щоб я не сміла сказати своєму чоловікові, що з нею розмовляла.

А ще нахабно оголосила мені, що вона його коханка. Мене трясло так, що не висловити словами. Не могла дочекатися, коли чоловік вийде з душу. Коли ж він вийшов я була на піку, почала кричати, кидати в нього все, що потрапить під руку.

І що ви думаєте? Він не став вибачатися або повзати на колінах. Він просто спочатку штовхнув мене, коли я встала і спробувала підійти до нього, він знову мене штовхнув. Сказав мені, що я не повинна втручатися в цю ситуацію.

Увечері я сиділа на кухні і плакала. Він винен, а я отримала, ще й накричав на мене. За що він до мене так відноситься, що я зробила не так. Подумала, що завтра одумається і все мені розкаже.

Але нічого не змінилося. Вранці він мовчки пішов на роботу, ввечері також прийшов і ліг спати. Мене це так  зачепило, що я налаштувалася серйозно поговорити. Вранці сказала йому, що або він зі мною розмовляє правдиво про все, або я йду подавати документи на розлучення.

Вранці зі мною ніхто не поговорив, тому я зробила все, що обіцяла. Зараз вже три місяці, як я в розлученні. І знаєте, що я хочу сказати, це прекрасно. Чому я раніше цього не зробила, чому терпіла біль і приниження. Зараз я дихаю вільно, і анітрохи не боляче, адже я все зробила сама