Перейти до вмісту

Нахабство деяких просто вражає! Думаю, що всім відомо, що за додаткову плату можна вибрати будь-яке місце в літаку. Якщо вам хочеться дивитися у віконце, то необхідно за це заплатити.

Нещодавно ми з дружиною літали відпочивати. Оскільки нашу поїздку ми планували заздалегідь, то і квитки на літак купили теж заздалегідь. Так нам вдалося вибрати хороші місця – поруч один з одним і біля віконця. Природно, коштували такі місця нам дорожче.

Але коли ми вже були в літаку, то побачили, що на наших місцях хтось сидить, а саме молода жінка з донькою приблизно п’ятирічного віку.

Ми про всяк випадок подивилися ще раз наші квитки і вже точно переконалися, що жінка з дитиною просто зайняла наші місця. ми звернулися до неї і все спокійно пояснили, попросивши звільнити наші місця.

Читайте також Чудовий рецепт домашнього сиру, особливо підходить тим, у кого є маленькі дітки, тому що сир без додавання шкідливих хімічних добавок.

Спочатку ця особа просто не звертала на нас увагу, але після зрозуміла, що ми не збираємося поступатися і сказала:

– Ми раніше вас прийшли і зайняли ці місця!
– Але ми спеціально викупили ці місця!
– Ви що не можете поступитися? Моя дочка дуже хоче дивитися у віконце! Ви все-таки дорослі люди! Вам не все одно, де сидіти? Якщо я почну пересідати, то дочка влаштує істерику і почне плакати! Ми ж уже так добре тут розмістилися!

– Ми дуже раді за вас! Однак вас все ж доведеться зайняти свої місця. А це наші місця, на яких ми хочемо сидіти. Ми за них більше заплатили!
– Ви такі дріб’язкові і злі! – сказала нам жінка.

Мою дружину слова засмутили, а мене – розлютили. Наша конфліктна ситуація вже стала привертати увагу пасажирів.

Щоб це припинити, і все було справедливо, я покликав стюардесу. Лише тоді молода мама і дитина зайняли свої місця.

Весь час, що ми летіли, ця жінка на нас поглядала повна презирства. Однак ми вирішили не загострювати на цьому свою увагу.

Наш народ непереможний! Нахабство деяких просто вражає! Думаю, що всім відомо, що за додаткову плату можна вибрати будь-яке місце в літаку. Якщо вам хочеться дивитися у віконце, то необхідно за це заплатити.