Перейти до вмісту

Найбільш несумісні знаки Зодіаку

Телець та Овен
Гедоніст-Телець не може зрозуміти: чому його сусідові за зодіакальним колом Овну хочеться завжди перебувати в русі. Часом дії Овна здаються йому марнуванням енергії. Обидва знаки дуже вперті, от тільки це впертість різного роду. Кардинальний Овен пре вперед, як танк, не маючи наміру звертати зі шляху, а фіксований Телець наполегливо стоїть на своєму.

Риби й Козеріг
Козероги звикли ставити під сумнів все, що хоч трохи не відповідає здоровому глузду або порушує сформований життєвий уклад. Вони не люблять спілкуватися з персонами, які відірвані від реальності та часто піддаються мріям. А Риби, як відомо, переважно такі. Особливо затяті представники династії Козерогів вважають мрійливих експериментаторів-Рибок «пустушками» і не соромляться заявляти про це.

Читайте також: Жінка подалася до Італії – на заробітки, а Василя застала нова біда – хати не стало

Лев і Діва
Леви, королі драми, звикли, що все в цьому світі крутиться навколо їхньої величної персони. Представники цього знаку можуть ігнорувати досить серйозні проблеми інших людей, ставлячи на передній план власні бажання (навіть незначні). Дівам же вкрай не подобається потреба Левів бути постійно в центрі уваги. Лев намагається виключити Діву зі свого кола спілкування

Стрілець і Рак
Раки належать до категорії людей, що не люблять експерименти та нововведення. Вони не мають нічого проти, але самі вважатимуть за краще що-небудь знайоме й перевірене. Стрільці ж просто терпіти не можуть цю межу ракоподібних товаришів, бо самі дуже переймаються, що не встигнуть випробувати в цьому житті все. Крім того, Раки досить складні в спілкуванні люди й страждають від перепадів настрою, часто замикаються в собі, ображаються на, на думку Стрільця, дрібниці. Вогненний знак не любить емоційні «заморочки» Рака, а той ображається на звичку Стрільця іронізувати.

Скорпіон і Терези
Терези докладають масу зусиль, щоб їхнє життя було гармонійним та збалансованим – така їхня зодіакальна природа. Ці персони цураються всього, що може стати причиною агресії, а конфлікти звикли вирішувати максимально м’яко. Скорпіони ж існують за принципом «око за око». Така позиція Терезів відштовхує. А ось «активні» вважають Терезів безхребетними людьми, які не можуть постояти за себе. Скорпіони автоматично перекидають повітряних осіб у групу слабаків, які не заслуговують на повагу.

Овен і Рак
Овен завжди буде занадто відвертим і прямолінійним. Вони роблять що хочуть бо саме так працює їх мозок. А вони хочуть діяти швидко, тому що вони планують собі купу справ і не допустять зайвої витрати часу. І тому цю різку і грубу натуру Овна Раку буде дуже важко зрозуміти і з нею взаємодіяти. Раки дуже чутливі і люблять, щоб за ними доглядали, про них дбали. А на це у Овнів просто не вистачить терпіння. У них нічого не вийде.

Телець і Стрілець
Тут є пастка, тому що спочатку такі стосунки є просто відмінною ідеєю. Значить, у них все буде добре? Ні! Не обманюйте себе тим фактом, що з цих двох виходять просто дуже хороші друзі.

Як тільки вони захочуть перевести стосунки на новий, романтичний, рівень, все розпадеться, як картковий будиночок. Телець ніколи не знайде необхідної стабільності та безпеки у стосунках зі Стрільцем. А Стрільці ж – дуже волелюбні, щоб по-справжньому до когось прив’язатися надовго.

Близнюки і Діва
Якщо ці двоє почнуть стосунки, то вони просто зведуть один одного з розуму. І не в хорошому сенсі. З них навіть хороші друзі не вийдуть через те, наскільки вони різні і несумісні, як особистості.

Близнюки люблять спонтанність і вести себе як їм в голову збреде. Вони не особливо сильні в організації та плануванні чогось. А відсутність якого-небудь чітко визначеного напрямку просто виводить з себе Діву. Діви можуть бути дуже неспокійними. Вони хочуть, щоб все завжди було зроблено певним чином. І їх владність просто призведе Близнюків в сказ. Їм не бути разом. Всі обставини свідчать про це

Лев і Скорпіон
Між цими двома завжди буде боротьба за владу. Обидва знаки дуже люблять контролювати. І не один з них не буде піддаватися іншому. Хіба тут можливий компроміс?

Обидва будуть хотіти зробити все по-своєму. І обидва будуть боротися за своє до кінця. Кожному з них буде краще в парі з кимось, хто в змозі підтримати їх починання і бути покірним.

Козеріг і Водолій
Буде здаватися, що ця пара створена на небесах, чи не так? Обидва прагматичні, розумні, і обидва знають що і як треба робити в цьому житті. Але саме в цьому і справа. Вони дуже схожі і їх це не сподобається.

У обох дуже яскраво виражені особистості і їм потрібен хтось, хто відрізняється від них. Хтось, хто згладить їх гострі кути, встановить баланс. Тому що вони дуже швидко набриднуть одне одному. Це буде схоже на стосунки з самим собою.

Терези і Риби
Терези намагаються всім догодити. А Риби – мрійники. І, раз так, у стосунках між цими двома буде дуже не вистачати когось приземленого, здатного створити фундамент, міцно стояти на ногах. Потрібен реаліст, який буде робити те, що потрібно зробити. Риби та Терези можуть бути дуже хорошими друзями. Але не парою.Чи варто вірити таким прогнозам – рішення кожного. Але беззастережно довіряти не потрібно. Правильним буде розглянути внутрішній світ людини, слухати свій розум і серце. Тоді помилки точно не відбудеться, і ніякі передбачення будуть не потрібні.