Перейти до вмісту

Найгірші чоловіки для жінок по знаку Зодіаку.

Гороскоп найгірших чоловіків підкаже, з ким із знаків Зодіаку потрібно бути обережніше

Гороскоп найгірших чоловіків за знаком Зодіаку, підкаже, хто з представників зодіакального кола по праву вважається протилежністю того, яким повинен бути ідеальний або просто хороший чоловік.

Рак

Раки – занадто емоційні. Вони найчастіше просто не знають, що робити з собою і своїми емоціями, яких у них так багато, що з ними неможливо впоратися. Якщо ця людина любить вас, то буде любити все життя. Але якщо він роздумує про те, чи хоче він бути з вами, чи достатньо ви для нього гарні, краще біжіть. Тому що це емоційне катування може тривати дуже довго, поки не виснажить вас емоційно до самої основи.

Риби

Риби – це матусин синок, якого відлучили від грудей, і в дружині він завжди шукає другу маму, яка буде його пестити, плекати і захищати. Якщо він чогось хоче, це йому потрібно дати негайно. А хоче він дикого сексу, борщу, на ручки і до мами. Варто сказати, що при всіх своїх недоліках, Риби – це самий відданий чоловік у світі. І захочеш вигнати цього примхливого хлопчика, а не вийде.

Читайте також:Звичаї наших предків. Як наші давні родичі святкували Великодні свята.

Козеріг

Козероги намагаються все тримати під контролем, і коли щось йде не так, як вони планували, або, не дай Бог, ви вирішите їх кинути, вони починають створювати багато шуму і проблем. З Козерогом дуже непросто мати справу, особливо якщо ви не згодні з його баченням відносин. Він не зміниться, і якщо не можете це прийняти, тихо, але впевнено покиньте цей корабель.

Телець

Ще один товариш з рогами, який може попсувати вам нерви. Тельці можуть бути досить наполегливими і вимогливими, і, як і Козероги, не вміють приймати іншу точку зору. Їм легше образити, ніж зробити комплімент. А коли вони в ударі і зовсім краще рятуватися втечею, в гніві вони себе не контролюють. Тому якщо сумніваєтеся, краще залиште Тельця, нехай б’ється з власним відображенням у дзеркалі, і йдіть іншим шляхом.

Близнюки

Близнюки – очолюють рейтинг найгірших чоловіків за знаком Зодіаку. Такий чоловік начебто і є, але його ніби й немає. Його лукава натура вічно штовхає чоловіка-Близнюка на подвиги. І повернутися він може з боргами за кредитом, тижневого запою і вагітною коханкою. Хоча є дві речі, за які можна терпіти Близнюка: а) він неймовірно розумний і дотепний, б) він – бог сексу.