Перейти до вмісту

Найголовніша і єдина вимога від неї – це зав’язати з відрядженнями, з якими нерозривно поєднана моя роботаБуваю я відсутній у таких поїздках по місяцю-два, але ж вони і гроші чималі приносять!

Я порядний, добре заробляю, дуже люблю дружину і дітей, все роблю для родини. Але жінка виставила мені єдину умову, і якщо я не виконаю її – вона подає на розлучення. Не знаю, як бути, не готовий відмовитися, бо це для неї ж гірше.

Останнім часом мої стосунки з дружиною вкрай ускладнилися. Дійшло до того, що вона подала позов на розлучення і ми вже чотири місяці зовсім не спілкуємося, лише даю гроші на дітей-підлітків. Я не маю шкідливих звичок, не ходжу і не дивлюся наліво, у бік інших .

Читайте також Все моє існування два роки було підпорядковано одній меті – підняти чоловіка.

Люблю свою дружину, нехай навіть їй про це говорю вкрай рідко, але вона знає це і бачить по моїх вчинках.

Днями я все-таки зміг поспілкуватися з нею, і вона сказала, що може дати мені шанс на повернення, але не просто так.

Найголовніша і єдина вимога від неї – це зав’язати з відрядженнями. Буваю я відсутній у таких поїздках по місяцю-два, але ж вони і гроші чималі приносять!

Я і сам би радий кинути таку роботу, і я навіть намагався, але в своєму місті мені не вдається знайти вакансію своїм навичкам, або ж не влаштовує рівень доходу. Одного разу 8 місяців я пробув без відряджень, і, як наслідок, відносини між нами різко погіршилися, бо я приносив менше грошей. Я почав помічати, що жінка таємно листується з якимись чоловіками.

Я звичайно, розумію що їй важко і сумно самій, але й мені не просто! Я намагаюся, щоб ми були забезпечені і могли дозволити багато.
На цей рік ми планували третю дитину, але влітку вона мене вигнала з дому і спілкування припинилося. Влітку я поїхав у відрядження і ось недавно, через 4 місяці, від неї прозвучали такі умови.

За цей час я багато в собі переглянув і готовий виконати, але покинути цю роботу для мене просто неможливо, бо немає достойної альтернативи. До того, ж мені недавно запропонували піти у найбільший наш філіал зі стабільним графіком (місяць – вдома, місяць – за кордоном) і стабільним високимзаробітком.

Не знаю, як бути, як переконати її, що це вигідно для нас обох, для нашої родини? Адже я намагаюся заробити для нас всіх і приводу не довіряти мені ноколи не давав…