Перейти до вмісту

Найкращі дружини за знаком Зодіаку

Телець
Жінка під цим Знаком є гарною господинею, хоч і займається наведенням чистоти не так часто. Чудова дружина, здатна присвятити все своє життя сім’ї, чоловікові, стабільності і сімейному щастю. Ця жінка бажає вийти заміж раз і назавжди. Сімейне гніздечко і сталість, яке дарує їй сім’я, роблять цю жінку щасливою і спокійною.

Риби
Не можуть бути одні. Жінці-Рибі потрібно любов, підтримка, людина, яка проживе з нею все життя. Вона готова любити, довіряти і дарувати ніжність своєму чоловікові. Це дуже м’яка, лагідна, поступлива дружина. Завдяки її чуттєвості і романтичності, любов до неї не згасає ніколи.

Читайте також Топ кращих коханок по знаку Зодіаку

Близнюки
Дружина Близнюки вміє бути одночасно й прекрасною господинею, і пристрасною коханкою, і чарівною супутницею життя, і добрим другом для свого чоловіка. Вона настільки непередбачувана, що її чоловік ніколи не буде знати, який з образів він побачить в ній в наступну хвилину. Їй не надає праці приготувати смачну вечерю та створити вдома затишок, але вона любить робити це під відповідний настрій.

Лев
Левиця може стати справжньою прикрасою в житті свого чоловіка. Вона завжди прекрасно виглядає, знає собі ціну, вміє створити розкіш. Жінка Лев чудова господиня, особливо вона вміє красиво приймати гостей. Чоловік жінки-Лева може відчувати величезну гордість за те, що у нього така дружина. Лев вміє бути різною: то пристрасною, то веселою, то ніжною. Вона завжди залишається цікавою для свого чоловіка.