Перейти до вмісту

Найкращі коханці-чоловіки за знаком зодіаку

ОВЕН

Чоловіки-Овни непередбачувані, і якщо Вам доводилося стикатися з коханцями, преподносящими несподіванки — перевірте дату народження, напевно вона припадає на березень або квітень. Ви можете чекати від нього багато. Звичайно, представники цього знака — ті ще хвалькуваті люди, але їх самооцінка заснована не на порожньому місці. Зустрічаючись з Овном, будьте готові до напору і імпульсивності в ліжку, але не чекайте того ж у буденності. Кожен представник цього знака досить дипломатичний і тактовний з жінками.

 

Він навряд чи зажадає від Вас більше, ніж йому дозволили очікувати, але своє урвет обов’язково. Дотримуйтеся обережності, фліртуючи, і не давайте легковажних обіцянок — їх сприймуть всерйоз, а вже після цього Овен не зупиниться не перед чим.

 

Більшість жінок підкорюються чарівності представників цього знака зодіаку, ніж ті охоче і користуються. Мова і здатність умовляти Овни володіють практично магічним впливом, так що будьте обережні. Ну і не можна не відзначити приємну особливість цих чоловіків, з чим погоджуються практично всі їхні коханки: Овни продовжують домагатися вашого розташування і після першої спільної ночі, вони не байдужіють і не втрачають інтерес до жінки. Від Вас же потрібно всього-навсього покірність і розкутість в його багатих сексуальних фантазіях.

 

БЛИЗНЮКИ

Чоловіки-Близнюки звертаються до вашій уяві. Вони чудові співрозмовники. Деколи складно точно визначити, прагне представник цього знаку дружити з Вами або взявся доглядати. Найцікавіше, що і самі Близнюки часто не можуть відповісти на це, що Вам, можливо, вдавалося переконатися при спробі поцікавитися «в лоб». Одна з важливих рис представників цього знака — мінливість, а тому мотиви власних вчинків вони часто не можуть пояснити навіть собі.

 

Підлеглі Меркурію, Близнюки чудово орієнтуються в сфері інформації, захоплюються спілкуванням і ведуть однакову стратегію по відношенню до друзів і потенційним партнерам — захоплено розмовляють. Тільки досвід спілкування з конкретною людиною дасть Вам точне уявлення про перспективи розвитку подальших відносин. І, швидше за все, сам чоловік-Близнюк на початкових етапах знаходиться в точно такому ж невіданні. У сексуальній сфері представники цього знака зодіаку воліють виступати в якості спостерігача.

 

Вони люблять дивитися з боку на себе і на Вас, охоче погоджуються на експерименти з участю третього партнера, займаються любов’ю перед дзеркалом, знімають процес на відео. Якщо Ви готові до подібних експериментів і не боїтеся мінливого вдачі таких чоловіків, можете сміливо відповідати на їх залицяння.

РАК

Раки — найчуттєвіші з чоловіків. Жодна жінка, що зустрічалася з Раком, не зможе закинути в неуважності або холодності. Він занурений у свій внутрішній світ, але з нього уважно спостерігає за Вашою. Якщо він закоханий у Вас, це видно неозброєним оком. Чоловіки цього знака зодіаку обсипають жінку компліментами і всіляко доглядають, але головне — щиро і повністю впускають в свою душу.

 

Якщо Вам траплялося знехтувати цим жестом, то не варто пояснювати, що цей вчинок загрожує довічним розривом з таким чоловіком. Найпарадоксальніше, що Рак не просто доглядає за Вами, а дозволяє Вам доглядати за ним, що, з точки зору представника цього знака зодіаку, є вищою формою довіри. У інтимній сфері можете очікувати реалізації будь-яких Ваших фантазій.

 

Читайте також Надіялась що мені безмежно пощастило, коли Іван одружився на мені

 

Рак орієнтується на переваги партнерки, запам’ятовуючи її ерогенні зони. Це не та людина, яка примусить Вас до експериментів, стане пригнічувати і вимагати беззаперечного підпорядкування. Швидше, він сам — покірний виконавець. Не всім жінкам подібний підхід до душі, і вони нерідко скаржаться на відсутність у Раків вольового стрижня, що, звичайно, оману: чоловіки цього знака мають власні фантазії, але щоб відкрити їх, Вам потрібно буде вийти на особливий рівень довіри.

 

ЛЕВ

Чоловіки-Леви до крайнощів віддані нарцисизмом, вони зачаровані собою і ніколи не приховують цього. Однак навряд чи хтось з представників цього знака зодіаку коли-небудь викликав у Вас роздратування. Занадто вони переконливі в своїй самозакоханості. Спілкуючись з Левом, охоче віриш, що у нього є всі підстави для неймовірно високої самооцінки. Він може переспати з найдешевшою розпусницею, але для себе шукає королеву, і якщо зацікавився Вами, то це дасть зрозуміти вишуканими компліментами та щедрими подарунками.

 

Увагу Лева завжди приємно. Він знає підхід до жінок, а його жести завжди підкреслено аристократичні Тим не менш все спілкування напевно буде проходити в контексті відомої жарти: «Що це ми все про мене та про мене, давайте про Вас. Як я Вам?». Намагаючись Вам сподобатися, Лев ніколи не забуде про те, що він притягнений не просто Вами, а Вами поруч з ним — тобто жінка Леву приваблива саме як супутниця, яка буде підкреслювати його статус. У сексі Вам доведеться забути слова «ні» і «не хочу» — є лише бажання Вашого чоловіка, його прагнення володіти. Будьте готові до зв’язувань, орального і анального сексу при повній байдужості до Ваших потреб. Лев може тільки домінувати, і якщо не буде, як він хоче, то не буде ніяк.