Перейти до вмісту

Найкращі професори розводили руками і пропонували лише усиновлення

Пара довгий час намагалася зачати дитину, але не виходило. Вони витрачали великі гроші на лікування, але, на жаль, нічого не допомагало. Після всього вона змирилася з тим, що ніколи не відчує щастя материнства. Лікарі казали, що вони з чоловіком здорові, просто – не сумісні.

Найкращі професори розводили руками і пропонували лише усиновлення. Роксолана була ЗА, ось тільки боялася, що Назар буде проти. Адже не кожен чоловік погодиться прийняти в свою сім’ю чужу дитину.

І яким було здивування Роксолани, коли Назар, як тільки вона заговорила про усиновлення, погодився не роздумуючи. Разом вони відправилися до дитячого будинку. Директорка попередила, щоб вони підготували необхідні документи.

Читайте також: Я метиска, Знаючи про це, батьки хлопця від початку були проти наших стосунків і мене

Тоді чоловік з дружиною вирішили, що обманять родичів, скажуть, що Роксолана була вагітна, просто не хотіли нікому розповісти, боялися наврочити.

Їх відвели в кімнату дітей. Показали одного хлопчика, якого Денис звуть, йому лише виповнився рік, а він вже такий самотній. Батько відмовився від нього, ну а матері, на жаль, під час пологів не стало. Дениско неймовірно красивий та розумний хлопчик.

Роксолана з Назаром, довго не думаючи, почали готувати документи про його усиновлення. Роксолана кожен день приходила і приносила частування для свого синочка. Пройшло близько місяця, як вони забрали свого Дениса додому.

Ось він, цей щасливий час для них настав. Вони намилуватися не могли своїм щастячком. Минуло пару місяців, і Роксолана занедужала, вона звернулася за допомогою до лікарів. Яким було її здивування, коли вони сказали що Роксолана в очікуванні справжнього дива.

Щастю не було меж, після стількох років обстежень і лікування, вона все-таки завагітніла. Ось як Бог віддячує за хороші вчинки.

Минуло 9 місяців, у Роксолани та Назара народилася чудова дівчинка, яку вони, як і Денисика, – обожнюють, і не перестають дякувати Богу за такий подарунок.