Перейти до вмісту

Найнебезпечніші знаки Зодіаку

Лев

Ці знаки Зодіаку можуть досягти великих висот. Щоб привернути увагу, вони готові будуть позбавити життя кого-завгодно. Вони не заспокояться до тих пір, поки не зітруть ворога в пил і попіл. Леви будуть робити це повільно і пафосно.

Близнюки

Близнюки можуть вчинити злочин, адже вони бачать всі вигідні рішення, тому їх часто задіюють в різних махінаціях, які пов’язані з матеріальними цінностями.

Читайт також: Шаурма в домашніх умовах

Овен

Овни мають ряд позитивних якостей, але водночас вони можуть звести з розуму кожного. Оточення може налякати їх несподівані спалахи гніву. Овни не можуть контролювати свої емоції, тому здатні напасти в будь-який момент. Коли Овен в гніві, він поводиться нещадно, тому тим, хто буде стояти в них на шляху не позаздриш.

Терези

Терези намагаються уникати конфліктних ситуацій, але все це їх пригнічує і призводить до накопичення образи. Але, якщо вони захочуть, то зможуть вирішити будь-яке питання по дорослому. Багато хто вважає Терезів легким противником, який схожий на шекспірівський персонаж. Саме тому від них не варто чекати удар в спину. Якщо вони вирішать стріляти, то робити це будуть за правилами.