Перейти до вмісту

Найпоширеніші помилки у гардеробі

6 поширених помилок в гардеробі, які псують все враження від образу.

Носити все обтягуюче або все об’ємне

Мода мінлива. Кілька років тому модними були джинси скіні, і всі жінки красувалися в обтягуючому денімі. Зараз на піку популярності більш широкі і вільні фасони, і всі масово купують собі штани-труби. Однак якими б не були віяння моди, важливо пам’ятати про золоту середину, яка полягає в тому, щоб гармонійно поєднувати обсяги. Якщо носити тільки моделі оверсайз або, навпаки, тільки одяг в обтяжку, то в образі не буде балансу.  Тому намагайтеся комбінувати речі різних обсягів, щоб виглядати акуратно.

Надягати колготки з відкритим взуттям

Якщо ви любите відкрите взуття, то для вас є хороші новини — босоніжки, сандалі і мюлі як і раніше у тренді. Однак пам’ятайте, що якщо у моделі є відкритий носок або п’ята, то не варто надягати під них колготи. Адже поєднувати ці речі в одному вбранні не варто. Шви і стібки відразу стає видно всім оточуючим і образ виглядає злегка провінційним. Тому надягайте колготки тільки із закритим взуттям.

Комбінувати відкритий верх і короткий низ

Поєднання таких відвертих речей може справити на оточуючих сумнівне враження. Тому якщо ви вирішили зробити фурор на вечірці, дотримуйтесь правило акценту — відкривайте щось одне. Нехай верх буде закритий повністю сорочкою або піджаком, а міні-спідниця покаже ваші прекрасні ноги. Тоді образ буде гармонійним і не вульгарним.

Заправляти об’ємний светр в одяг по фігурі

 

 

Читайте також: Поруч із чим не можна садити смородину, а то залишитеся зовсім без урожаю

 

 

Так, об’ємні светри як і раніше в моді. До того ж за час карантину вони стали популярні серед багатьох жінок за рахунок своєї зручності, стилю і комфорту. Однак часто виникає питання — як заправляти об’ємний трикотаж в більш приталені джинси або штани?Насправді дуже просто — тільки спереду. Такий спосіб врятує вашу фігуру від дивних опуклостей і складок, які неминуче з’являються, якщо светр заправити повністю.

Перетворити застарілий одяг за допомогою трендів

Ще одна помилка, яку роблять багато жінок — вірити в те, що одна модна річ може зробити безнадійно застарілий наряд актуальним. Наприклад, якщо старий светр грубої в’язки з об’ємним коміром надіти з джинсами кльош, прийом, на жаль, не спрацює.Тому найправильніше рішення в такій ситуації пожертвуйте старі речі на благодійність або віддайте на переробку. А на заміну пригляньте щось новеньке.

Надягати товстий светр під тонкий верхній одяг

Варто пам’ятати, що надягати товстий светр або іншу об’ємний трикотажний одяг під тонкий верх — не найкраще рішення. Таке вбрання буде сковувати ваші рухи, виглядати громіздким, а на рукавах неодмінно з’являться некрасиві складки. Тому завжди дивіться на щільність тканини і вибирайте відповідні речі.

Правила прості. І якщо дотримуватися їх, вас точно ніхто не дорікне в несмаку, а у своєму одязі ви почуватиметеся тільки впевнено.