Перейти до вмісту

Найупертіші знаки зодіаку. Їм неможливо нічого доказати.

Упертість – поведінка індивіда, що характеризується активним відкиданням вимог інших людей, звернених до нього. При цьому поведінка переходить з предметного плану в міжособистісний і отримує підтримку від мотивів – самоствердження. Спостерігається насамперед у занадто емоційних або ригідних людей, а також при фрустрації важливих потреб.

Упертість буває корисною. Наприклад, якщо допомагає досягати поставлених цілей. Але все добре в міру. І ось ці два знаки Зодіаку якраз міри не знають, у всякому разі в тому, що стосується звички наполягати на своєму і йти напролом. А напролом буває боляче, навіть дуже боляче. Але що поробиш – так розпорядилися зірки…

Телець

Телець і впертість — синоніми. Якщо ви скажете, що щось зробити неможливо, Телець кров з носа пустить, щоб довести вам протилежне. Навіть, якщо вирує ураган, землетрус чи повінь, всі рейси відкладено, і вам взагалі не можна залишати будинок, вони все одно вирушать з вами у відпустку на Багами.

Шикарна постільна білизна, розслабляючий плейлист, свіжа випічка – Телець насолоджується чуттєвими зручностями, що оточують його. Цьому знаку стихії Землі комфортно перебувати в знайомій обстановці. Тому якщо серед ваших друзів є Телець, будьте готові до звичних речей: щотижневої вечері в звичному місці і перегляду кіно, яке буде слідом за цією вечерею (з романтичною комедією, яку він бачив вже сто разів).

Ці люди чітко знають, як хочуть провести час, і ні за що не відмовляться від ідеї, що вже оселилася в їх голові. Впертим Тельцям властиво дотримуватися чітких планів і системи переконань. Зокрема тому, що такі звички дарують їм відчуття безпеки.

Читайте також:Давно почуваєтесь самотньо та не відчуваєте радості від життя? Методи позбутися відчуття внутрішньої порожнечі

Сильні сторони Тельця іноді можуть бути і їх слабкостями — однією з них є впертість. Вони часто вважають, що їхній шлях — найкращий спосіб, і всі інші наслідуватимуть їх приклад. І, якщо ви з ними не згодні, вони розпочнуть довгі дебати з цього приводу і все одно зроблять по-своєму.

Будучи найвірнішими, Тельці цінують стосунки, засновані на любові і взаємоповазі. Любов і відданість Тельця затьмарюють їх вперті витівки і дозволяють друзям терпіти Тельців протягом багатьох років.

Так, Телець прощає вас знову і знову. Їм не подобається спалювати мости остаточно, і вони не люблять ображатися. Але, кожного разу, коли вони прощають вас, ви віддаляєтеся від них. І одного разу ви не побачите їх поруч з вами.

 

Козеріг

Не забудьте прихопити своє спорядження для походів. Козеріг відноситься до життя як до підкорення гірської вершини, а тому рішуче налаштований на подолання будь-якої перешкоди, поки, нарешті, не досягне бажаного (і не подивиться звідти вниз). Ці люди люблять добиватися успіхів і диктувати правила, встановлюючи для себе і оточуючих неймовірно високі стандарти.

Його впертість дещо перебільшена. Адже, якщо представнику цього знаку викласти факти і аргументи, посилаючись на авторитетне джерело, Козерог не буде проявляти впертість і може визнати свою помилку. Крім цього, Козерог любить навчатися і в майбутньому буде використовувати ці факти. Обґрунтовані заперечення і інформацію Козерог сприймає адекватно і помірковано.

І хоча представники даного сузір’я надзвичайно самокритичні, Козероги знають, що тільки вони самі можуть прийняти для себе самі правильні життєві рішення (справа в тому, що вони не звикли покладатися в цьому на кого-то другого). Кожен день Козерога ретельно розпланований (від їжі до одягу), тому не дивно, що він рідко просто зникає з радара).
Коник всіх Козерогів – їх самодостатність. Вони нікому не дозволять стати між ними і їх метою.

Представники цього знаку дуже ретельно обирають друзів і близьке коло спілкування, часто – раз і на все життя. Дружити з Козерогом досить складно, тому що він вимогливий до себе і до своїх близьких. Але, якщо Ви опинилися у колі людей, яким він довіряє, тоді Ви отримали вірного друга і надійного партнера.