Перейти до вмісту

Наразі живуть дуже щасливим подружнім життям, ні на що не жаліються та кохають один одного.

Катерині всього лише двадцять два роки, а вона вийшла заміж за семидесятирічного чоловіка.

Як для всіх друзів, так і для рідних та батьків Каті це просто був шок. Натомість діти цього чоловіка, не зважаючи за те, що вони на багато доросліші за Катю, підтримали їхній шлюб та дуже раді за свого тата. А ми не розуміли, що вона знайшла привабливого у цьому дідусю.

Читайте також Домашнє печиво на кефірі

Але, поговоривши з Катею, я зрозуміла чому вона зробила такий вибір. Їй просто не цікаво зі своїми однолітками. Всі чоловіки її віку здаються іще малими та зеленими хлопчиками. І це зовсім не підходить. А Микола Ігорович запав їй у душу раз і назавжди.

Вони з ним познайомилися просто парку, ненароком зачепивши один одного. Як сказала мені моя подруга, у неї вже тоді щось відбулося всередині й вона зрозуміла, що це її людина. Потім вони почали все більше і більше спілкуватися та проводити час разом, а згодом, через пів року їхніх зустрічей, вони вирішили одружитися.

Наразі живуть дуже щасливим подружнім життям, ні на що не жаліються та кохають один одного. А батьки Каті вже змогли прийняти її вибір та тільки допомагають подружжю.